Apex Legends’ın 10. Sezonu Ağustos’ta Geliyor

Muratcan Ös
Muratcan Ös - Genel Yayın Yönetmeni
1 Dk Okuma Süresi

EA’in sevilen shooter battle royale oyunu Apex Legends sevenlere yaz müjdesi geldi!

Apex Legends’in “Emergence” isimli 10. sezonu, 3 Ağustos tarihinde resmen başlıyor ve beraberinde yeni bir kahraman, silahlar ve bir oyun modu da getiriyor. Önceki haftalarda oluşan hackleme olayını atlatan şirket, artık yeni sezonla devam ediyor.

Apex Legends

Apex Legends’ın yeni sezonunda neler var?

Oyunun yeni sezonunda tanıtılan karakter olan Seer, mikrodrone’lara ve bir artistin bakışlarına sahip. Diğer kahramanların göremediklerini ve sezemediklerini en güzel şekilde fark eden Seer, oyuna ilginç bir ekleme olacak gibi duruyor.

Seer’in yanısıra oyun tarihinde ilk kez sıralamalı arena savaşları da geliyor. Eğer battle royale modunu oynamak için kendinizi zorlamak istemiyorsanız, işte size şans! İki oyun modunda başarılı olanlar da Ultimate Champion olsun mu? Ek olarak World’s Edge haritasına da önemli güncellemeler geliyor ve yeni bir silah olan Rampage LMG de cephaneliklerdeki yerini alıyor haberiniz ola…

Emergence, 3 Ağustos’ta gelmesine rağmen yarınki EA Play Live etkinliğinde de bununla ilgili bir fragman yayınlanabilir. Yeni sezonun neler getireceğini tüm ana hatlarıyla görmek istiyorsanız, buyurun buraya!

Bu makaleyi paylaş
Ad imageAd image
By Muratcan Ös Genel Yayın Yönetmeni
Takip et
İsmim Muratcan Ös. MisteRNOOB'da Genel Yayın Yönetmeni ve Indie divizyonunun lideriyim. Üç seneyi aşkın yazarlıkla uğraşıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ad imageAd image