Avatar 2’nin Fragmanı Doctor Strange in the Multiverse of Madness’dan Önce Yayınlanacak

Emre Özcan
Emre Özcan - Editor
2 Dk Okuma Süresi

Bu yıl oldukça iddialı yapımlara sahip. Bu filmler arasından Doctor Strange in the Multiverse of Madness ve Avatar 2, en çok gündem olan yapımlardan sadece iki tanesi. İki film de gişede oldukça yüksek kazançlar elde etmeyi hedefliyor.

2009 yılında vizyona giren Avatar filmi benzersiz görsel efektleri sayesinde en çok gişe yapan filmler arasında yerini almıştı. James Cameron’un hikayeyi 4 film ile devam ettireceğini duyurduğundan bu yana yeni filmi izlemek için gün sayıyoruz. Nihayet hikayenin devam filmi olan Avatar 2 bu yıl içinde vizyona görecek olsa da henüz herhangi bir fragmanını görmüş değiliz.

Ancak son gelen haberlere göre James Cameron, Avatar 2’nin fragmanını Doctor Strange in the Multiverse of Madness filmi vizyona girmeden önce yayınlayacak. Cameron’un böyle bir karar almasında iki yapımında haklarının Disney’e ait olması büyük rol oynuyor olabilir. Ayrıca şirket oldukça büyük gelir elde etmeyi planladığı iki filmin de popülaritesini azaltmak istemiyor da olabilir.

avatar 2

Peki Avatar 2 Nasıl Bir Film Olacak ?

Avatar 2‘nin konusu hakkında çok fazla bilgiye sahip değiliz. Ancak bildiğimiz kadarıyla ana karakterlerimiz olan Jake Sully ve Neytiri artık kendi ailelerine sahip olarak karşımıza çıkacaklar. Ana karakterlerimizi her zamankinden birbirlerine daha yakın olarak izleyeceğiz. Ayrıca bunların yanı sıra, bu devam filmlerinde yeni kültürler ve yaratıklarla birlikte Pandora’da daha önce hiç görülmemiş farklı yerleri keşfedeceğimizi biliyoruz.

Bu makaleyi paylaş
By Emre Özcan Editor
Takip et
Kendi yolumu bulmak için yazıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir