Avatar’ın Yeni Çok Oyunculu Mobil Oyunu Duyuruldu

Brz Konuk
Brz Konuk
1 Dk Okuma Süresi

Ubisoft’un geliştirilmekte olduğu Frontiers of Pandora ve FoxNet tarafından geliştirilen mobil oyun Pandora Rising‘e ek olarak yeni bir mobil Avatar oyunu duyuruldu. Avatar: Reckoning isimli bu yeni mobil oyun, Archosaur Games tarafından Tencent, Cameron’s Lightstorm Entertainment ve Disney işbirliği ile geliştiriliyor.

James Cameron’un Avatar serisine dayanan, çok oyunculu çevrimiçi RPG olarak bu yıl içerisinde iOS ve Android cihazlara çıkışını gerçekleştirecek oyun, oyuncuları Pandora’nın filmlerde görülmemiş bölümlerine götürecek. Oyunda oyuncular, evlerini kaynaklarını almaya çalışan BKA güçlerinden korumak için savaşan yeni Na’vi klanlarıyla tanışacaklar. Bunlara ek olarak oyun, tek oyunculu veya çok oyunculu olarak oynanabilir olacak.

Oyuncular kendi karakterlerini tasarlayacak ve karakterlerini gerek tek oyunculu hikayelerle gerekse co-op ve PVP modlarla geliştirebilecekler. Unreal Engine 4 oyun motoru ile geliştirildiği açıklanan Reckoning için maalesef henüz bir fragman ya da oynanış videosu yayınlanmadı. Ancak geliştiricileri oyunun “son teknoloji ürünü görseller” sunacağını vaat ediyor.

Avatar: Reckoning İçin Yayınlanan Tek Görsel

Avatar Reckoning

Son olarak oyunun beta testlerine başvurmak için resmi internet sitesini dilerseniz bu bağlantı üzerinden ziyaret edebilirsiniz.

Bu makaleyi paylaş
Takip et
Hayatı Oyun Olanların Platformu...
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir