Babylon’s Fall Kapalı Beta Testleri Başlayacak

Muratcan Ös
Muratcan Ös - Genel Yayın Yönetmeni
1 Dk Okuma Süresi

Geliştirici ekip PlatinumGames ve yayıncı Square Enix’in duyurusuna göre Babylon’s Fall’un ilk kapalı beta testleri 29 Temmuz’da Japonya’da, 5 Ağustos’ta Kuzey Amerika’da ve 12 Ağustos’ta Avrupa’da başlayacak.

Babylon's Fall

Babylon’s Fall beta testleri neleri içerecek?

Önceden açıklandığı gibi Phase 1, Steam üzerinden PC platformunda gerçekleştirilirken Phase 2 için PS4 ve Phase 3 için de PS5 de eklenecek. Phase 1, Steam sürüm istemcisinin indirilmesi ve kurulması da dahil olmak üzere bir online oyunun temel yönlerine odaklanacaktır. Örneğin bu fazda hesap kaydetme ve doğrulamaya bakılırken, sunucu ve ağ bağlantıları gibi operasyonel testler de gerçekleştirilecek. Bu aşama teknik testleri vurgulayacağından oyun öğelerini içeren testler minimumda tutulacak. Alttaki zamanlar TSİ ile yazılmıştır.

  • Japonya – 29 Temmuz tarihinde 12.00’dan 16.00’a kadar
  • Kuzey Amerika – 5 Ağustos tarihinde 04.00’dan 08.00’a kadar
  • Avrupa – 12 Ağustos tarihinde 20.00’dan 03.00’a kadar

Kapalı beta testinin kapsamı, ikinci ve üçüncü aşamalarına doğru ilerledikçe genişleyecektir. Babylon’s Fall; PlayStation 5, PlayStation 4 ve PC (Steam) için geliştirilse de henüz bir çıkış tarihi açıklanmadı. 

Bu makaleyi paylaş
By Muratcan Ös Genel Yayın Yönetmeni
Takip et
İsmim Muratcan Ös. MisteRNOOB'da Genel Yayın Yönetmeni ve Indie divizyonunun lideriyim. Üç seneyi aşkın yazarlıkla uğraşıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir