Söylenti: Babylon’s Fall, 2 Senelik Aradan Sonra Gün Yüzüne Çıkabilir

Muratcan Ös
Muratcan Ös - Genel Yayın Yönetmeni
1 Dk Okuma Süresi

Uzun süredir geliştirilme aşamasında olan bir oyun için kapalı beta listesi, bu salı günü Steam’e yüklendi. Gematsu, bu kapalı beta listesinin Square Enix’ten pek haber alamadığımız oyunu Babylon’s Fall’a ait olduğunu belirtti.

PlatinumGames’in geliştirmekte olduğu ve kendileri için “yeni bir mücadele” olarak tanımlanan Babylon’s Fall için Haziran 2018’de PS4 and PC için kısa fragmanlar yayınlanmıştı. Yayıncı Square Enix ise 2019 yılının Aralık ayında tam bir fragman yayınlamış ve oyunla ilgili daha fazla bilginin yolda olduğunu söylemişti. Bu açıklamaya rağmen geliştirici stüdyo, bunun mümkün olmadığını açıklamıştı.

Haziran 2019’da sessizliğini bozan Platinum Games, VGC’ye verdiği röportajda oyunun rafa kaldırılmadığını ama sadece yapılanların ne kadarının açıklanması gerektiğinin “onlara” kaldığını belirtmişti. Belki Square Enix, E3 2021 konferansı esnasında Babylon’s Fall hakkında daha fazla bilgi verir.

Bu makaleyi paylaş
By Muratcan Ös Genel Yayın Yönetmeni
Takip et
İsmim Muratcan Ös. MisteRNOOB'da Genel Yayın Yönetmeni ve Indie divizyonunun lideriyim. Üç seneyi aşkın yazarlıkla uğraşıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir