Back 4 Blood PVP Modu Hakkında Yeni Bilgiler Paylaşıldı

Emre Özcan
Emre Özcan - Editor
2 Dk Okuma Süresi

Valve tarafından yayınlanan Left 4 Dead adındaki efsane oyun serisinin yapımcıları tarafından geliştirilen Back 4 Blood, 12 Ekim tarihinde çıkış yapacak ve çıktığı gün Xbox Game Pass’te olacak.

Oyunun yayıncısı Warner Bros. Interactive Entertainment ve Turtle Rock Studios’un geliştirdiği Back 4 Blood, 4 kişilik PVP modu ile beraber gelicek. Swarm adı verilen PVP modunda temizleyici ekibinin (normal insanlar) bir Ridden ekibine (temelde zombilere) karşı çıkacağı 4v4 bir mod olacak. Oyuncular her biri kendi benzersiz güçlü yönlerine, yeteneklerine ve bu yeteneklere sahip birkaç farklı Ridden türü ile oyunu oynayabilecekler.

4 oyunculu eşli oyun hikayesi ile yanına aldığın 3 arkadaşın sayesinde devamlı değişen, gitgide zorlaşan ve korkunç bir dünyada mücadele ederek hayatta kalmaya çalışabilirsiniz. Nihai sonunu getirmeye çalışan ve gitgide daha da güçlenen yaratıklara karşı farklı stratejiler geliştirmelisin. Stratejinde yararlanabileceğin bağışıklık sahibi ve özelleştirebilir 8 temizleyiciler, geniş ölümcül silah ve ürün yelpazesi var.

Özelleştirebilen desteler oluşturmana olanak tanıyan, gelen farklı oluşumlarla mücadele etmen için oluşturulmuş “rouge like” kart sistemi var. Oyuncunun oynayış biçimine göre kendini geliştiren oyun motoru ve mutasyon geçirmiş 7 metre boyunda elebaşlarının önderlik ettiği Ridden çetesi sizleri bekliyor.

Oyun Türkçe altyazı desteği ile beraber 12 Ekim tarihinde Playstation 5, Playstatşon 4, Xbox Series X/S, Xbox One, Steam ve Epic Games Store’da yayınlanacak. Oyun PC ve xCloud için çıktığı ilk gün Xbox Game Pass’te mevcut olacak. Ayrıca oyunun betası Ağustos ayında geliyor.

Bu makaleyi paylaş
By Emre Özcan Editor
Takip et
Kendi yolumu bulmak için yazıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir