Back 4 Blood’a Tek Oyunculu Mod Eklendi

Back 4 Blood için yeni güncelleme oyuna tek oyunculu mod ve biz dizi yenilikler ekliyor.

Valve’nin en popüler oyunlarından bir tanesi de Left 4 Dead serisi. Uzun zamandır Valve bu seriyi devam ettirmese de geliştiriciler asla seriyi terk etmedi ve Back 4 Blood adlı oyunları ile sahalara geri döndüler. Oyuncular tarafından şuana kadar oldukça olumlu eleştiriler alan oyuna yeni güncelleme ile beraber tek oyunculu mod ekleniyor.

Evet diyebilirsiniz Back 4 Blood’ta zaten halihazırda yer alan bir tek oyunculu mod var. Ancak şu anki mod oyunculara sadece tek bir seçenek sunuyor. Oyuncuların deneyler yapabilmeleri için oyunda yer alan bütün kartların kilitlerinin açık olarak sunulduğu bir eğitim moduydu. Tüm bunların yanında oyuncular bu modda herhangi bir şekilde ilerleme katedemiyorlardı. Tedarik puanı elde edemiyor, başarılarda herhangi bir ilerlemede bulunamıyor ve istatistikleri göremiyorlardı.

Yeni gelen güncellemeyle ise artık oyuncular hikayeyi çevrimiçi oynuyormuş gibi hiçbir şeyden eksik kalmadan tek başına ilerleyebilecekler. Bu da hikayeyi çevrimiçi oynuyormuş gibi alacakları aynı avantajlar ve yükseltmelerle hikayeyi oynayabileceği anlamına geliyor. Ayrıca artık bu modu oynamak isteyen oyuncuların internet bağlantısına sahip olmalarına gerek yok.

Tek oyunculu modun yanı sıra güncelleme bir takım yeniliklerde oyuna ekliyor. Noel temalı görünümler, silah görünümleri, amblemlerin ve spreylerin kilidini açabilecekleri ‘Sezonluk Tatil Etkinliği’ni de oyuna ekliyor. Ayrıca geliştirici ekibin dikkatini çeken iki hata öncelikli olarak birçok hata düzeltildi.

Back 4 Blood’a Ekipçe İlk Bakış Attığımız Video

Kaynak
VGC

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu