Back 4 Blood’un Yol Haritası Belli Oldu

Bilal Yusuf Ersin
Bilal Yusuf Ersin - Yazar
2 Dk Okuma Süresi

Bir süre önce çıkış yapan, Valve’ın sevilen serisi Left 4 Dead’in geliştiricileri tarafından yapılan ve serinin ruhani devamı olarak piyasaya çıkan Back 4 Blood, Aralık ayından itibaren başlayarak 2022’ye kadar birkaç güncelleme ile bir dizi yeni özellik alacak. Bunlar arasında yeni bir co-op modu, yeni zorluk seviyesi ve hatta bir çevrimdışı mod gibi yoğun talep edilen özellikler yer alıyor.

Oyunun yapımcısı Turtle Rock, bu ay ekibin çeşitli oyun içi kalite iyileştirmelerine ve hata düzeltmelerine odaklanacağını duyurdu. Duyurulanlara göre Back 4 Blood’ın Aralık ayındaki güncelleme ile alacağı en büyük ve en dikkat çekici özellik şüphesiz oyuna kampanya ilerlemesine sahip çevrimdışı bir solo modun getirilecek olması. Şu anlık Back 4 Blood’ı solo oynamak için bile internet bağlantısı gerektiğinden çevrimdışı bir şekilde solo moda girebilmek oyuncular tarafından yoğun talep edilen bir özellikti.

Ayrıca Aralık ayında, yeni tedarik hatları ve yeni kartların yanı sıra yeni bir Ridden pratik alanı, yeni kart türü ve tatil sezonu etkinliği de oyuna eklenecekler arasında.

Steam'de En Çok Satan Oyun

2022’de de Back 4 Blood’a birçok yenilik geliyor

2022’de oyuna eklenmesi planlananlar arasında, yeni zorluk seviyesi, yeni co-op modu, yakın dövüş güncellemeleri ve ek yaşam kalitesi iyileştirmeleri gibi daha da fazla içeriğin yanı sıra hem yeni oyuncu hem de yeni çöküş kartları olacak.

Aynı zamanda Back 4 Blood‘ın ilk hikâye genişleme paketi olacak olan Tunnels of Terror de 2022 yılı içerisinde yayınlanacaklar arasında bulunuyor. Ayrıca yeni oynanabilir karakterler, yeni Ridden türleri ,yeni silahlar, yeni kartlar, kozmetikler ve yeni bir etkinlik türü gibi özellikler yeni yıla geçiş sırasında oyunculara sunulacak.

Son olarak 2. ve 3. genişleme paketlerinin de 2022 yılı içerisinde gelmesi planlanıyor. Dilerseniz oyun için yaptığımız incelemeye bu bağlantı üzerinden ulaşabilirsiniz.

Bu makaleyi paylaş
Ad imageAd image
Takip et
:)
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ad imageAd image