Battlefield 2042 İlk Sezon Tarihi Belli Oldu

Ülvi Gardaşov
Ülvi Gardaşov - Yazar
2 Dk Okuma Süresi

Geçtiğimiz sene çıkışını yapan ve çıkışından hemen sonra hatırı sayılır sayıda oyuncu tarafından eleştirilen Battlefield 2042, son zamanlar oyuna destek verilmemesi (güncelleme, yeni sezon) nedeniyle taşa tutuluyordu. Ancak bugün nihayet EA ve DICE, Battlefield 2042 hakkındaki planlarını ve 1. Sezondan ilk bilgileri resmen açıkladı.

Paylaşılan yazıda EA ve DICE, en önemlisi ilk sezonun Yaz’ın ilk aylarında çıkış yapacağını, hatta bunun yanında, bu sene Battlefield 2042 için 4 sezon yayınlanmasının planlandığını duyuruldu. Normalde oyunun 1. sezonunun bahar aylarında başlaması planlanıyordu. Ancak EA aldığı kararla bunu biraz ötelemiş.

Battlefield 2042’ye Gelecek Yeni Güncellemeler Neler İçeriyor?

EA ve DICE, oyuna gelecek yeni güncellemeleri de açıklamayı unutmadı. Evet, nihayet bir online rekabetçi oyunun olmazsa olmazı – Scoreboard özelliği yeni güncelleme ile birlikte oyuna eklenecek. Güncelleme, Mart ayının ilk günlerinde yayınlanacak…

  • Scoreboard – “Bir sonraki güncellememizde, Yeni Yıl tatilinden beri üzerinde çalıştığımız diğer değişikliklerin yanı sıra yenilenmiş bir maç içi Skor Tablosu ekleyeceğiz. Bu, yakın zamanda paylaştığımız devam eden çalışmada gösterilenden devam eden bir evrim olacak. İki tablo dahil etme ve kendi ekibinizi düşmana karşı ayırma konusundaki geri bildiriminizi duyduk ve bunu yayınlamak için çalışıyoruz. K/D puanlaması ve Maç Sonu raporlaması da gelecekteki bir güncellemede gelecek.”
  • Tüm Platform Sesli İletişim – “Sesli iletişimin (VOIP) gelişi, takım oyununu ve iletişimi geliştirmek için getirdiğimiz iyileştirmelerin yalnızca başlangıcıdır.”
  • Oyuncu Profili – “Battlefield’daki kariyerinize ve bir sonraki kilidi açılacak öğe için ne kadar ilerlemeniz gerektiğine dair size daha iyi bir genel bakış sunar.”

Sezon 1

Sezon 1 ile birlikte oyuna yeni Specialist – Zero Resistance, yeni içerikle birlikte yeni mekan(lar) ve çok daha fazlası eklenecek. Aşağıdaki görseldeki öğeler ise oyunun Gold ve Ultimate sürümünü satın alan oyunculara ücretsiz olarak verilecek…

Battlefield 2042 - Sezon 1

Bu makaleyi paylaş
By Ülvi Gardaşov Yazar
Takip et
Dünya adlı bu gezegende, kapladığım mekanın hakkını, yazmakla veriyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir