Capcom, Capcom Highlights İsimli Yeni Etkinliğini Duyurdu

Capcom Highlights 7 ve 11 Mart tarihleri için duyuruldu. Street Fighter 6 ve Dragon's Dogma 2 etkinliğin öne çıkan yapımları olarak göz kırpıyor.

Berke Sönmez
Berke Sönmez - Editör
2 Dk Okuma Süresi

Oyun serilerini ilmek ilmek işleyerek bugünlere getiren Capcom, şüphesiz oyun sektörünün en köklü firmalarından biri konumunda. Bu güzide oyunlarından detayları ise kendi düzenlediği sunum ve etkinliklerde vermeyi seven bir şirket.

Yakınlarda da benzer bir etkinlik ile oyuncu karşısına çıkmak düşüncesine sahipler. Hatta 2 kez desek daha doğru olur çünkü dört gün arayla iki farklı günde sunum yapmayı tercih ettiler. Capcom Highlights’ın iki günündeki etkinliği de ortalama 20 dakika sürecek.

Capcom Highlights 7 ve 11 Mart tarihleri için duyuruldu

capcom Highlights

Bu iki günden ilki olan 7 Mart tarihinde, o ayda çıkacak Dragon’s Dogma 2 ve Kunitsu-Gami: Path of the Goddess yer alacak. Dragon’s Dogma 2’nin ilerleyen günlerde bir demosunun yayınlanacağı söylentilerinin üstüne böyle bir haber çıkması, söylentileri güçlendirmiyor desek yalan olur.

İkinci sunumda ise Street Fighter 6, Monster Hunter Stories, Monster Hunter Now ve Exoprimal‘ın yer alacağı açıklandı. Exoprimal ve Street Fighter 6 gibi çıkmış yapımların yeni içeriklerinin, Monster Hunter yapımlarındansa yeni detayların gösterilmesi olası.

Monster Hunter Wilds ile alakalı hiçbir detaya yer verilmeyecek sunuma FightinCowboy mahlaslı YouTube içerik üreticisi eşlik edecek. Etkinliğin yayını Capcom’a ait tüm sosyal medya hesaplarından yapılacak.

Bu makaleyi paylaş
By Berke Sönmez Editör
Takip et
"Praise The Sun"
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir