CS:GO İçin Operasyon Riptide’la Beraber Yeni Haritalar, Görevler ve Oyun Modu Eklendi

Anıl Er
Anıl Er
2 Dk Okuma Süresi

Counter-Strike: Global Offensive için Operasyon Riptide DLC’si bugün Steam’de yayınlandı. Genişletme; karakterler, silah koleksiyonları, çıkartmalar gibi ödüller içeren yeni haritalar ve görevler sunuyor.

Riptide güncellemesine ek olarak, arkadaşlarla oynamayı çok daha kolay hale getirmek için özel bir kuyruk modu eklendi ve mevcut modlardan dördü çeşitlilik katmak için değişiklikler aldı. El bombaları ve bazı silahların dengesi de iyileştirildi. Ayrıca önemli bir değişiklik de Dust2 haritasında yapıldı. T başlangıç noktasından mid artık görünmeyecek. Dilerseniz değişikliklerin tam listesine buradan bakabilirsiniz. DLC Steam’den satın alınabilir. Ayrıca iki tanıtım videosu da yayınlandı.

CS:GO

CS:GO Operasyon Riptide neler içeriyor?

Yeni özel sıra modu ile Premium karşılaşmalar için kod oluşturup arkadaşlarınızın girmesini hızlandırabilir ya da oynamak istediğiniz Steam grubunu seçerek direkt giriş sağlayabilirsiniz.

Diğer değişikliklere gelince çoğu değişiklik Yıkım modunda yapıldı – örneğin, maksimum tur sayısı 10’a düşürüldü ve maçın ilk yarısında takımlar artık değiştirilemiyor. Deathmatch’te artık istediğiniz ölüm maçı türünü seçebilirsiniz, Silah Yarışı modunda oyuncular art arda üç öldürmeden sonra sağlık artışı alacak ve Turnuva modunda oyuncular tercih ettikleri maç süresini seçebilecekler.

Her oyun çeşidi için mevcut haritalar da değişti – Grind, Mocha, Pitstop, Calavera ve Frostbite artık resmi eşleştirmede rastgele olarak gelmeyecek. Öte yandan Dust 2, Inferno ve Ancient haritalarında birkaç hata düzeltildi.

Bu makaleyi paylaş
Takip et
Çıkış yılı, türü fark etmeksizin her oyunu deneyen, bunların yapılışı ve tekniğiyle de ilgilenen eski kafa bir "oyuncu" anil_er@hotmail.com
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir