Deathloop PC’deki Teknik Sorunlara Rağmen Steam’de Zirvede

Anıl Er
Anıl Er
2 Dk Okuma Süresi

Her Pazartesi olduğu gibi, Steam’in haftanın gelir bazında en çok satanlar listesi yayınlandı. Deathloop mükemmel bir çıkış gerçekleştirdi. Arkane’nin çıkardığı oyunun iki sürümü listede birinci ve üçüncü sırada yer aldı.

Bu başarı oyunun birçok teknik sorunla ve kötü optimizasyonla çıktığı PC’de, başarılı olmayan lansmana rağmen elde edildi. Bunun yanında Steam’deki kullanıcı oylarının %72’si olumlu.

Tales of Arise’ın satışlardaki başarısı devam ediyor. Bir önceki listede oyun birinci sırayı aldı ve bu sefer sadece bir sıra düştü. Ayrıca Timberborn başarılı stratejisiyle iyi bir çıkış kaydetti. Oyuncular tarafından da şimdiden sevildiği görülüyor. Steam’de kullanıcı incelemelerinin %94’ü olumlu ve Steam tarafından “çok olumlu” olarak sınıflandırılıyor.

Son olarak, 4 numarada ise Naraka: Bladepoint’in devam eden mükemmel satışları olduğunu belirtmekte fayda var. Bir süre oyunun popülaritesi azalacak gibi görünüyordu, ancak bu sadece geçici bir zaman aldı. Geçen hafta oyun, aynı anda 157.267 kişi tarafından oynanmasıyla yeni bir aktivite rekoru kırdı.

deathloop

Deathloop’un zirvede olduğu Steam’in geçen haftaki gelir bazında sıralaması:

1.Deathloop (Standard Sürüm)
2.Tales of Arise
3.Deathloop (Deluxe Sürüm)
4.Naraka: Bladepoint
5.Red Dead Redemption 2
6.NBA 2K22
7.Timberborn
8.Valve Index VR Kit
9.New World
10.Valheim

Son olarak Deathloop için hazırladığımız tam incelemeye bu bağlantı üzerinden ulaşabilirsiniz.

Bu makaleyi paylaş
Takip et
Çıkış yılı, türü fark etmeksizin her oyunu deneyen, bunların yapılışı ve tekniğiyle de ilgilenen eski kafa bir "oyuncu" anil_er@hotmail.com
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir