Destiny 2 ve Aliens: Fireteam Elite, Steam’in Çok Satanlar Listesine Kuruldu

Muratcan Ös
Muratcan Ös - Genel Yayın Yönetmeni
2 Dk Okuma Süresi

Bildiğiniz üzere her pazartesi, Steam’in en çok satanlarının ilk 10 listesi yayınlanır. Geçtiğimiz haftaki listeyle kıyaslayınca, bazı oyunların kendilerine üst sıralarda yer bulduklarını görüyoruz.

29 Ağustos tarihi itibariyle biten Steam’in çok satanlar listesinde ilk sıra, Destiny 2 ve 30. yılına özel duyurulan The Witch Queen Deluxe Bundle’ı oldu. Oyunun bir sonraki eklenti paketinin ön siparişi, yeni zindanlar ve eşyalar içeren Bungie’nin paketi ile birleşti ve en başa oturdu. Geçen hafta gerçekleştirilen etkinlikle birlikte ek paketin açıklanması, oyun severler tarafından oldukça ilgiyle karşılanmıştı.

Listenin ikinci sırasında ise geçen Perşembe günü çıkış yapan co-op nişancı oyunu Aliens: Fireteam Elite yer alıyor. %85 gibi geliştiricilerin içini ısıtacak bir beğeni toplayan oyun, dün itibariyle 15.568 kişi tarafından aktif oynanıyordu.

Ekibimizden Nasuh’un da incelemesini yaptığı NARAKA: Bladepoint ise sadece fiyat farkından dolayı üçüncü sıraya geriledi ama oyun, halen daha oynanmaya ve beğenilmeye devam ediliyor. Dün itibariyle oyunda 123.156 kişinin olduğu da doğrulandı.

Steam

Geçen hafta Steam’de gelir bazında en çok satanlar

  1. Destiny 2: The Witch Queen Deluxe Bungie 30th Anniversary Bundle
  2. Aliens: Fireteam Elite
  3. NARAKA: Bladepoint
  4. Psychonauts 2
  5. Humankind
  6. Battlefield V
  7. Valve Index VR Kit
  8. Cyberpunk 2077
  9. The Witcher 3: Wild Hunt (Game of the Year Edition)
  10. Destiny 2: Legendary Edition

Bu makaleyi paylaş
By Muratcan Ös Genel Yayın Yönetmeni
Takip et
İsmim Muratcan Ös. MisteRNOOB'da Genel Yayın Yönetmeni ve Indie divizyonunun lideriyim. Üç seneyi aşkın yazarlıkla uğraşıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir