Diablo 2 Resurrected Beta Tarihi Sızdı

Ülvi Gardaşov
Ülvi Gardaşov - Yazar
1 Dk Okuma Süresi

Geçtiğimiz aylarda Blizzard, Diablo 2 Resurrected’ın açık betaya çıkacağını ve bunun Ağustos ayında planlandığını duyurmuştu. Ağustos ayına girmemize rağmen beta’dan haber alamadığımız için endişelensek de, Microsoft Store bütün sırrı bozdu.

crimson4649 adlı bir Reddit kullanıcısı Diablo 2’nin yeniden yapılmış versiyonunun beta’sının çıkış tarihinin Microsoft Store üzerinden sızdırıldığını buldu. Beta, 17 Ağustos‘ta kullanıma sunulacak ama her an planlar değişebilir…

Diablo 2 Resurrected Beta Çıkış Tarihi

Diablo 2 Resurrected Beta’nın Tanıtım Bülteninden

Diablo® II: Resurrected™ ya da Diablo® Prime Evil Koleksiyonu için ön sipariş vererek Diablo II: Resurrected Açık Betası’na erken erişim kazanın!

Cehenneme dönerek Diablo II’nin zamanın ötesine geçen oynanışını günümüzün oyun donanımlarından faydalanılarak yenilenen modern görseller ve seslerle deneyimleyen ilk kişilerin arasında yerinizi alın. Betadaki beş oynanabilir sınıfla cehennemin ordularının karşısına dikilin. Her bir karakter, oyuncuların keşfedebileceği sayısız yetenek dizilimi ve eşya seçeneğiyle en üst düzeyde özelleştirilebiliyor.

Bu makaleyi paylaş
Ad imageAd image
By Ülvi Gardaşov Yazar
Takip et
Dünya adlı bu gezegende, kapladığım mekanın hakkını, yazmakla veriyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ad imageAd image