Diablo IV İçin Yeni Oynanış Videosu Yayınlandı

Diablo IV için paylaşılan 9 dakikalık bu yeni oynanış videosu, oyundaki birçok yeniliğe göz atmamızı sağlıyor.

Gamespot, Diablo IV için 9 dakikalık bir oynanış videosu yayınladı. Video; oyun tasarımı, sınıflar, yetenekler ve efektler konusunda oyuncuların fikir sahibi olabilmelerini sağlıyor.

Tabi ki oyun hala geliştirme aşamasında olduğu için izlediğiniz video tam olarak oyunun çıkış yaptığındaki kalitesiyle aynı olmayabilir. Çünkü Activision Blizzard, geçtiğimiz Kasım ayında Diablo IV’ün ve Overwatch 2’nin tam potansiyellerine ulaşması için gerekli zamanı verdiklerinden emin olmak istediklerini belirtmiş ve oyunları erteletmişti. Yine de Diablo fanları, bu oynanış fragmanını ilginç bulabilirler. Çünkü kullanılan yeni oyun motoru, karaktere yakınlaştırıp uzaklaştırmayı mümkün kılacak ve eskisinden çok daha iyi animasyonlara sahip olacak.

Diablo IV Yeni Oynanış Videosu

Tüm bunların yanı sıra Diablo IV’ün tamamen online bir oyun olması bekleniyor. Oyunun offline bir modu olmayacak. Blizzard’ın resmi olmayan bir offline mod için mod yapımcılarına izin verip vermeyeceği şu an için bilinmiyor. Aynı zamanda Blizzard, oyunu Cross-play (çapraz platform) destekli çıkarmaya çalışıyor. Yani oyun PC, Xbox, PlayStation ve PC üzerinden birlikte oynanabilecek.

Oyunun çıkış tarihi henüz netleşmiş değil ancak 2023 yılının başlarında çıkış yapması planlanıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu