DICE’tan Battlefield 2042’ye Yeni Güncellemeler – Biri Geldi Diğeri Yolda

Muratcan Ös
Muratcan Ös - Genel Yayın Yönetmeni
1 Dk Okuma Süresi

DICE bugün itibariyle TSİ 11.00’da Battlefield 2042‘ye “update 3.2” isimli bir yama getirdi ve bu güncelleme, oyunun istikrarına odaklanan bir dizi küçük düzeltme ve iyileştirme içeriyor. Ayrıca “update 3.3” yaması da önümdeki ay sunulacak.

Peki Battlefield 2042 yamaları neler içerecek?

Bugün gelen 3.2 güncellemesi, teknik iyileştirmelerin yanında Battlefield Portal oyuncularının XP kazanmalarına yönelik ayarlamalar da yapıyor. Oyun modlarında geçerli olmak üzere dakika başına maksimum XP sınırı 300’e çıkarıldı ve daha fazla sunucu açılarak Haftalık Görevlerde oyuncuların daha kolay ilerleyebilmesi sağlandı.

Battlefield 2042

Öte yandan gelecek ay için planlanan “update 3.3” yaması ise oyuncuların sunucularda nasıl kümelendiğini gösteren yeni bir puan tablosu arayüzü içerecek. WIP ekran görüntüsü de paylaşan DICE, oyuncular birbiri hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilecek. All-Out Warfare modu için eşleştirme ve maç kurma ayarları ile oyun içi sesli konuşma özelliği de geliştiricilerin radarında bulunuyor.

Bu makaleyi paylaş
By Muratcan Ös Genel Yayın Yönetmeni
Takip et
İsmim Muratcan Ös. MisteRNOOB'da Genel Yayın Yönetmeni ve Indie divizyonunun lideriyim. Üç seneyi aşkın yazarlıkla uğraşıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir