Dishonored’ı Geliştiren Stüdyonun Bir Sonraki Oyunu The Game Awards’da Duyurulacak mı?

Arkane Studios ve yeni oyunu için The Game Awards'da beklemede olacağız.

Muratcan Ös
Muratcan Ös - Genel Yayın Yönetmeni
1 Dk Okuma Süresi

Microsoft çatısı altında yayınlanan Deathloop’un elde ettiği ortalama başarının ardından Redfall ile eleştirileri üzerine çeken Arkane Studios, bugünlerde oyuncuların gözünden düştü desek pek de yanlış bir ifade kullanmış olmayız.

Dishonored gibi ilgi çekici bir hikayenin yanında çeşitli oynanış mekanikleriyle hatırlanmak istenen Arkane; o eski günlerine dönmek için The Game Awards’u bekliyor olabilir zira çıkan söylentiler, yeni bir oyun duyurusu hazırlığı içerisinde olduğunu belirtiyor.

Arkane’den bir Dishonored 3 hamlesi gelir mi?

Oyun dünyasında ortaya attığı söylentilerin tutarlılığıyla bilinen Nate the Hate, en son yayınlanan podcast bölümünde Arkane’in bir sonraki oyununun The Game Awards’da duyurulacağını öne sürdü.

Arkane Austin’in Redfall faciasından sonra ortadaki bu yeni yapımın ise Deathloop ve Dishonored’ı geliştiren Lyon ekibinden geleceği söyleniyor. Çıkan fikirler ise popüler serinin bir devam oyunu yahut Deathloop’un konularının öncesinde geçen bir yapımın geleceği hakkında ikiye ayrılıyor.

Bu makaleyi paylaş
By Muratcan Ös Genel Yayın Yönetmeni
Takip et
İsmim Muratcan Ös. MisteRNOOB'da Genel Yayın Yönetmeni ve Indie divizyonunun lideriyim. Üç seneyi aşkın yazarlıkla uğraşıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir