Dying Light 2 Geliştiricisinden Hayranlarını Mutlu Edecek Açıklama

Dying Light 2 geliştiricisi Techland, resmi Twitter hesabından oyun için yeni bir bilgi paylaştı.

Polonyalı oyun firması Techland’ın 2015 yılının başlarında bizlerle buluşturduğu ilk oyunun büyük başarısının ardından oyuncular, serinin devam oyunu Dying Light 2’yi uzun zamandır bekliyorlar. Çalkantılı geçen geliştirme sürecinin nihayet sonlarına gelindi. Çıkış tarihi yaklaşan oyun için sürekli yeni detaylar açıklanmaya devam etse de geliştirici ekip oyuncuları mutlu edecek güzel bir haber paylaştı.

Dying Light 2 En Az Beş Sene Destek Alacak

Dying Light serisinin geliştiriciliğini ve yayıncılığını üstlenen Techland, Dying Light 2: Stay Human’ın lansmanın ardından en az beş sene boyunca DLC içeriği alacağını resmi Twitter hesapları üzerinden doğruladı. Oyuna uzun dönemde gelecek DLC’ler ise yeni oyun içi yerler, görevler, öğeler, etkinlikler ve çok daha fazlasını içeriyor olacak. Oyuna uzun sürede gelmesi planlanan DLC’ler hakkında ise henüz daha fazla ayrıntı paylaşılmadı.

Serinin ilk oyunu Dying Light piyasaya çıkalı hemen hemen 7 sene olacak. Ancak geliştirici ekip bu oyuna oldukça uzun süre destek verdi. PvP battle-royale modu gibi popüler modların da oyuna dahil edildiğini gördük. Bu nedenle Polonya’lı geliştiricinin politikalarını bir kez daha yenilemiş olması şaşırtıcı değil, zira Dying Light 2: Stay Human şüphesiz bu yılın en büyük oyunlarından bir tanesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu