Dying Light 2 İçin 15 Dakikalık Oynanış Videosu Yayınlandı

Emre Özcan
Emre Özcan - Editor
2 Dk Okuma Süresi

Çıkış tarihi oldukça yaklaşan ve geçtiğimiz günlerde geliştirme süreci tamamlanarak Gold Statüsüne ulaşan Dying Light:2 Stay Human, 2022 yılının Şubat ayında bizlerle buluşacak. Ancak geliştirici ekip oyun içi görüntülerin olduğu videoları hız kesmeden paylaşmaya devam ediyor. Geliştirici ekibinin dediklerine göre paylaşılan son video oyunda bulunan “A Place to Call Home” görevine ait.

Dying Light 2 Oynanış Videosu

Dying Light 2: Stay Human, hikaye odaklı bir açık dünya aksiyon RPG’si olarak karşımıza çıkıyor. Bu sefer oyuncular, insanlığın virüse karşı mücadelesinde ki son kale olarak niteledikleri şehri ziyaret ediyorlar. Oyunda yer alan gelişmiş parkur mekanikleri sayesinde oyuncular, uçsuz bucaksız açık dünyayı rahat bir şekilde keşfedebilecekler. Ayrıca parkur mekaniklerini girdiğiniz savaşlarda kullanmayı unutmayın. Bu sayede yeni taktikler oluşturabilir ve savaşlarda daha da ustalaşabilirsiniz. Modern karanlık çağlarda geçen bu kayıp medeniyet tam bir item kaynağı. Eşya bulmak ve teçhizatlar üretmek için bir sürü kaynak bulabilirsiniz. Ancak kaynakları bulup yeni eşyalar üretebilmek için oldukça yaratıcı olmanız gerekli.

Oynanış gece ve gündüz döngüsü ile çok daha keyifli bir hale gelecek. Böylece geceleri enfekte inleri keşfedip patlatabileceksiniz. Gündüzleri iktidarda olanların neler gizlediklerini ve sırlarını, geceleri öğrenebilirsiniz. Son olarak oyunda hangi tarafta olduğunuzu şimdiden seçmeyi unutmayın.

Dying Light 2: Stay Human, PC platformunda DLSS ve ışın izleme teknolojileri ile beraber Türkçe altyazı ve arayüz desteğine sahip olarak 4 Şubat 2022’de bizlerle buluşacak.

Bu makaleyi paylaş
By Emre Özcan Editor
Takip et
Kendi yolumu bulmak için yazıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir