KONSOLOyun HaberleriPC

Dying Light 2’yi Bekleyenlere Kötü Haber

Gelsin mi artık bu oyun?

Techland, Dying Light 2‘nin önümüzdeki sene Şubat ayına ertelendiğini duyurdu. Ekibe göre oyun tamamlandı, ancak cilalanma ve optimizasyon işleri devam ediyor.

Günümüz standartlarıyla adeta nefes kesici duran büyük bir açık dünya içerisinde parkur mekaniklerine ve yakın dövüşe odaklanan sürükleyici bir hikayeye sahip aksiyon RPG oyunu Dying Light 2 Stay Human, ne yazık ki ertelendi.

Dying Light 2

Geliştirici ekip oyunun çıkış tarihini 7 Aralık’tan 4 Şubat 2022’ye taşımasının nedeninin optimizasyon sıkıntıları ve genel anlamda cilalama olduğunu belirtiyor. Techland’in insanlara teknik anlamda sıkıntılı bir oyun vermemesi için biraz daha zaman istediği de Twitter’dan yapılan bir gönderi ile paylaşıldı.

Dying Light 2 neler içerecek?

Işın izleme ve DLSS destekleyecek olan Dying Light 2, oyun severleri bu sefer insanlığın virüse karşı mücadeledeki son kalesi olan City’e götürüyor. Günümüz standartlarıyla entegre edilmeye çalışılacak büyük bir açık dünya içerisinde parkur ve mekanikler, oyunun temel noktalarından biri olarak kalmaya ve geliştirilmeye devam edilecek. Karanlık çağlardan geçen insanoğlu ve onları kurtarmaya meraklı oyun severler, sürükleyici bir hikayeye sahip aksiyon RPG deneyimine tanıklık edecek.

Gece gündüz döngüsü, taktiksel kombat sistemi ve daha birçok özellikte yenilikler getirecek olan Techland CEO’su Pawel Marchewka, oyun severlerden hem gecikme için özür diledi hem de onlara bu zamana kadarki sabırları için teşekkür etti.

Kaynak
VideogamerDSO Gaming

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu