NVIDIA Dying Light 2 Hakkında Yeni Bir Fragman Yayınladı

Muratcan Ös
Muratcan Ös - Genel Yayın Yönetmeni
1 Dk Okuma Süresi

NVIDIA, Dying Light serisinin en yeni oyunu Dying Light 2’nin PC versiyonu hakkında yeni bir fragman yayınladı. Bugün itibariyle gösterilen fragman, oyunun DLSS teknolojisine ve ışın izleme efektlerine vurgu yapıyor.

Dying Light 2 ne anlatıyor?

RT efektlerinden ziyade ışın izlemeli yansımalar, küresel aydınlatmalar ve gölgelendirmeler içerecek olan Dying Light 2, oyun severleri bu sefer insanlığın virüse karşı mücadeledeki son kalesi olan City’e götürüyor. Günümüz standartlarıyla entegre edilmeye çalışılacak büyük bir açık dünya içerisinde parkur ve mekanikleri, oyunun temel noktalarından biri olarak kalmaya ve geliştirilmeye devam edilecek. Karanlık çağlardan geçen insanoğlu ve onları kurtarmaya meraklı oyun severler, sürükleyici bir hikayeye sahip aksiyon RPG deneyimine tanıklık edecek.

Dying Light 2

Gece gündüz döngüsü, taktiksel kombat sistemi ve daha birçok özellikte yenilikler getirecek olan Dying Light 2’nin 7 Aralık tarihinde çıkması bekleniyor. Özellikle bugün içinde Techland, Gamescom Xbox Stream 2021 etkinliğinde yeni parkur mekanikleri ve oynanış elementleri hakkında konuşacak.

Ek olarak Dying Light hayranları, 26 Ağustos tarihinde gerçekleştirilecek Dying 2 Know gamescom Edition etkinliğine de göz atmak isteyebilirler.

Bu makaleyi paylaş
Ad imageAd image
By Muratcan Ös Genel Yayın Yönetmeni
Takip et
İsmim Muratcan Ös. MisteRNOOB'da Genel Yayın Yönetmeni ve Indie divizyonunun lideriyim. Üç seneyi aşkın yazarlıkla uğraşıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ad imageAd image