EA’den Üç Yeni Star Wars Oyunu Geliyor

Ülvi Gardaşov
Ülvi Gardaşov - Yazar
2 Dk Okuma Süresi

Titanfall ve Apex Legends ile tanınan Respawn Entertainment’ın geliştirdiği Star Wars Jedi Fallen Order’ın devam oyunu geleceği hakkında ortaya çıkan birçok sızıntıdan sonra Electronic Arts ve Lucasfilm Games, Respawn Entertainmet’ın biri Jedi Fallen Order’ın devamı olmak üzere 3 yeni Star Wars oyunu üzerinde çalıştıklarını resmen duyurdu.

Üç Yeni Star Wars Oyunu Yolda!

EA ve Lucasfilm Games, Jedi Fallen Order’ın devam oyununun yönetmen koltuğuna God of War 3 ve ilk oyun üzerinde çalışmış Stig Asmussen‘ın geçtiğini bildirdi. Ne yazık ki, bu oyun hakkında bunun dışında bilgi verilmedi. Ancak bununla da bitmiyor! 2 yeni ve bir birinden farklı türlerde olan SW oyunu da geliştiriliyor.

Star Wars

Geçtiğimiz sene Oscar ödülü alan Medal of Honor: Above and Beyond’un yönetmeni Peter Hirschmann, yönetmenlik görevini yeni FPS (birinci şahıs) nişancı oyununda icra ediyor. Bu oyun gerçekten ilgi çekici…

Bir sonraki oyun ise strateji türende. Bu oyun, hedefleri yılın oyunu kazanmak olan ve eski XCOM ve Civilization gibi popüler strateji oyunları üzerinde çalışmış eski Firaxis Games çalışanlarının kurduğu Bit Reactor tarafından geliştiriliyor, Greg Foerstch (yine aynı stüdyodan) tarafından ise yönetiliyor.

Respawn’da büyük Star Wars hayranlarıyız ve yıllardır yapmak istediğimiz yeni oyunlar üzerinde Lucasfilm Games ile çalışmaktan heyecan duyuyoruz. Harika Star Wars oyunları yapmak istiyorsanız, gelip yolculuğumuza katılmalısınız.

Vince Zampella, Respawn Entertainment Başkanı

Oyunlar hakkında yeni detaylar geldikçe siz değerli okurlarımıza ulaştırmaya devam edeceğiz…

Bu makaleyi paylaş
By Ülvi Gardaşov Yazar
Takip et
Dünya adlı bu gezegende, kapladığım mekanın hakkını, yazmakla veriyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir