EA Play Canlı Etkinliği Bu Yıl Yapılmayacak!

Serqinhos
Serqinhos
2 Dk Okuma Süresi

Bu yılın iptal edilen etkinlikler kervanına EA Games de katıldı. Her yıl düzenlediği canlı etkinlik olan EA Play’in bu yıl düzenlenmeyeceği, onun yerine ise projelere odaklanılacağı açıklandı.

EA Temsilcisinin EA Play için yaptığı açıklama ise şu şekilde:

EA Play canlı etkinliğini bizi oyuncularımızla bir araya getirmesinden ve onlarla yenilikleri paylaşabildiğimiz için çok seviyoruz. Fakat; bu yıl her şey planlandığı gibi gitmediği için sizlere bunları gösteremeyeceğiz. Elbette bu dünya klasmanı stüdyolarımızda heyecanlı yenilikler var ve bunları zamanı geldiğinde siz oyuncularla paylaşıyor olacağız!

EA geleneksel olarak 2016 yılından beri Haziran ayındaki E3 oyun fuarında yerini alıyor. Ancak yüz yüze düzenlenen bu oyun dünyasının en büyük fuarı geçtiğimiz yıl ve önceki yıl pandemiden ötürü online etkinliğe çevrilmişti. Hayatın normale dönmesiyle beraber etkinlikler de yüz yüze yapılmaya başladı. Buna rağmen E3 2022 etkinliğinin bu yıl yüz yüze mi online mı yapılacağı halen muamma. Geoff Keighley’in Summer Games Fest (Yaz Oyun Festivali) ise dönüş sinyalleri verdi.

EA’in bu sene tanıtacağı projeler arasında geçtiğimiz günlerde ertelenen Dead Space Remake olacağı biliniyor, hatta çıkış tarihinin de 2023’ün ilk ayları olacağı söyleniyor. Aynı zamanda yeni bir Star Wars oyununun da yapılacağı söylenmişti.

Bu makaleyi paylaş
Takip et
Futbol oyunları sever, YouTube içerikleri üretir...
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir