eFootball İçin Yeni Bir Oynanış Fragmanı Yayınlandı

Muratcan Ös
Muratcan Ös - Genel Yayın Yönetmeni
1 Dk Okuma Süresi

Konami, son duyurusundan beri geliştirmekte ve değiştirmekte olduğu ücretsiz futbol oyunu eFootball ile alakalı bir oynanış fragmanı yayınladı. Bu fragman, oyun severlerin mekaniklere ucundan bir bakış atması açısından oldukça önemli.

eFootball nasıl görünüyor?

eFootball her ne kadar Unreal Engine 4 kullanacak olsa ve grafikleri önceki oyunlarına nazaran daha gerçekçi dursa da fragmanda göze batan oldukça önemli bir sorun var ki o da oyuncuların “buzda kayarmışçasına” topla hareket etmeleri. Top ile hareket, hiç doğal görünmüyor ve bu durumun bana göre hemen düzeltilmesi gerekiyor.

PES’in yeni selefi; PC, eski ve yeni jenerasyon konsolların yanında mobil cihazlara da gelecek ve sonbahar ayında tüm platformları içine alan çapraz platform desteğini aktif hale getirecek.

eFootball

Bildiğiniz üzere Konami, oyuna herhangi bir Master League modu eklemeyeceğini ama bunun yerine paralı bir DLC olarak oyunculara sunacağını duyurmuştu. İşin komik tarafı, oyun çıktıktan sonra Konami iki oynanış videosu daha paylaşacak çünkü bu çıkış, onların da deyimiyle bir demodan farksız…

Bu makaleyi paylaş
Ad imageAd image
By Muratcan Ös Genel Yayın Yönetmeni
Takip et
İsmim Muratcan Ös. MisteRNOOB'da Genel Yayın Yönetmeni ve Indie divizyonunun lideriyim. Üç seneyi aşkın yazarlıkla uğraşıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ad imageAd image