İlk Kez Kullanacaklara Discord Nitro Epic Games Store’da Ücretsiz

Epic Games Store ilk defa Discord Nitro kullanacaklara 1 aylık abonelik hediye ediyor.

Emre Özcan
Emre Özcan - Editor
1 Dk Okuma Süresi

Epic Games Store, her hafta ücretsiz dağıttığı oyunlar ile biz oyuncuları mutlu etmeye devam ediyor. Ancak dijital oyun satış mağazası bazen de yaptığı çeşitli kampanyalarla biz oyun severleri daha da mutlu edebiliyor. İşte onlardan bir tanesi daha.

Epic Games’ten İlk Kez Kullanacaklara Ücretsiz 1 Aylık Discord Nitro

Hatırlarsanız şirket geçtiğimiz yaz aylarında 3 aylık bedava Nitro kodu dağıtmıştı. Yine benzer kampanya ile karşımıza çıkan şirket, 2 Haziran tarihine kadar 1 aylık Discord Nitro kodu dağıtıyor. Kampanyadan faydalanmak için 2 Haziran tarihine kadar bu bağlantıyı kullanarak 1 aylık Discord Nitro’yu tamamen ücretsiz olarak alabilirsiniz.

Ancak dediğimiz gibi tek bir şart var, o da ilk kez Nitro aboneliği kullanıyor olmanız gerekiyor. Siz de bu gereksinimleri karışlıyorsanız 1 ay boyunca Discord Nitro’nun sizlere sunduğu avantajların tadını çıkarın.

Son olarak Nitro hakkında pek bir bilginiz yoksa, Nitro’yu bir nevi premium abonelik sistemi olarak düşünebilirsiniz. Bu abonelik sistemi sayesinde, Discord profilinizi kişiselleştirebilir, HD ekran paylaşımı yapabilir, emojilerinizi geliştirilebilir ve çok daha fazla imkana erişebilirsiniz.

Bu makaleyi paylaş
By Emre Özcan Editor
Takip et
Kendi yolumu bulmak için yazıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir