Hayatı Oyun Olanların Buluştuğu Platform
SOL Banner
SAĞ Banner

Epic Games Fortnite’ın 3. Sezonunu Bir Kez Daha Erteledi

Epic Games Fortnite’ın 3. Sezonunu Bir Kez Daha Erteledi

Epic Games ve People Can Fly tarafından geliştirilmiş olan Fortnite, 3. sezon için bir kez daha erteleme yaptı. İlk erteleme için Fortnite Ekibi bir açıklama yapmıştı. Açıklamayı okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Normal şartlarda 11 Haziran Cumartesi TSİ 21.00’da gelmesi gereken 3. Sezon şimdi ise 17 Haziran Çarşamba’ya ertelendi. Aynı zamanda Canlı Cihaz etkinliği 15 Haziran Pazartesi günü yapılacak.

Bu erteleme üzerine Fortnite Ekibi açıklama yaptı:

Selam, Fortnite’çılar,

Yakın zamanda, temel insan haklarının yok sayılmasından siyahi insanlara karşı ırkçılığın bariz ve gizli etkilerine kadar toplumumuzda devam eden adaletsizlikleri hatırlatan olaylar yaşadık. Şu anda arkadaşlarımızın, ailelerin, ekip üyelerinin, oyuncuların ve toplulukların derinden hissettiği acıyı paylaşıyoruz.

Biz eşitliğe, adalete, çeşitliliğe ve birlikteliğe inanıyoruz ve bu ilkelerin politikadan bağımsız olması gerektiğini düşünüyoruz.

Fortnite’ı her zaman daha ileriye taşımayı çok seviyoruz ama 3. Sezon’u başlatmak ile ekibimize kendileri, aileleri ve toplulukları üzerine odaklanabilmeleri için zaman vermek arasındaki dengeyi kurmamız gerek.

Canlı Cihaz etkinliği 15 Haziran Pazartesi’ye ve 3. Sezon başlangıcı ise 17 Haziran Çarşamba’ya ertelendi. Bu ertelemelerin arka arkaya geldiğini biliyoruz ama bu zorlu zamanlarda gösterdiğiniz sabır ve anlayış için teşekkür ederiz.

– Epic Games

Fortine, PlayStation 4, Xbox One, Android, iOS, Microsoft Windows, Nintendo Switch ve Mac OS platformları üzerinden oynayabilirsiniz.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.