Epic Games Store’un Bu Haftaki Ücretsiz Oyunu Erişime Açıldı, Peki Haftaya Neler Var?

Bu haftanın ücretsiz oyununu 4 - 11 Ağustos tarihleri arasında Epic Games Store kütüphanenize ekleyip kalıcı olarak sahibi olabilirsiniz.

Brz Konuk
Brz Konuk
1 Dk Okuma Süresi
Epic Games Store

Bildiğiniz üzere Epic Games Store her hafta ücretsiz oyunlar dağıtmaya devam ediyor. Bu hafta ise mağazada tek bir oyun ücretsiz oluyor. Ayrıca haftaya mağazada hangi oyun ücretsiz olacak, ona da gelin beraber bakalım.

Öncelikle bu hafta mağazada ücretsiz olarak erişime açılan oyun, Indoor Astronaut tarafından geliştirilen ve Daedalic’in yayıncılığını üstlendiği hem tek oyunculu hem de eşli oynanabilen, tren rayları inşa etme üzerine kurulu Unrailed!.

Oyunu şayet 11 Ağustos tarihine kadar kütüphanenize eklemeniz halinde kalıcı olarak sahibi oluyorsunuz. Ayrıca mağaza sayfasına ulaşmak ve kütüphanenize eklemek isterseniz de bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Peki Epic Games Store’da Haftaya Neler Var?

Bu haftanın ücretsiz oyununun erişime ve indirmeye sunulmaya başlaması ile birlikte haftaya mağaza tarafından verilecek ücretsiz oyun da belli oldu. Haftaya mağazada yine tek bir oyun ücretsiz oluyor.

Haftaya verilecek oyun, Vertigo Gaming’in geliştirip yayınladığı serinin üçüncü oyunu olan ve yemek pişirme simülasyonu Cook, Serve, Delicious! 3?! olacak.

Son olarak oyunu 11 – 18 Ağustos tarihleri arasında ücretsiz şekilde Epic Games Store kütüphanenize eklemeniz halinde kalıcı olarak sizin olacak.

Bu makaleyi paylaş
Takip et
Hayatı Oyun Olanların Platformu...
1 yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir