Epic Games Store’un Bu Haftaki Ücretsiz Oyunu Erişime Açıldı, Peki Haftaya Neler Var?

Bu haftanın ücretsiz oyununu 28 Temmuz - 4 Ağustos tarihleri arasında Epic Games Store kütüphanenize ekleyip kalıcı olarak sahibi olabilirsiniz.

Brz Konuk
Brz Konuk
1 Dk Okuma Süresi
Epic Games Store

Bildiğiniz üzere Epic Games Store her hafta ücretsiz oyunlar vermeye devam ediyor. Bu hafta ise mağazada tek bir oyun ücretsiz oluyor. Ayrıca haftaya mağazada hangi oyun ücretsiz olacak gelin beraber bakalım.

Bu hafta ücretsiz olan oyunu, 108 TL değerindeki Skyhook Games tarafından geliştirilen ve yayıncılığını Curve Games’in üstlendiği, çim biçme makinelerini deneyimleyebileceğiniz tek oyunculu simülasyon oyunu Lawn Mowing Simulator indirmeye ve erişime açıldı.

Oyunu 28 Temmuz – 4 Ağustos tarihleri arasında ücretsiz şekilde kütüphanenize eklemeniz halinde kalıcı olarak sizin oluyor. Ayrıca oyunun mağaza sayfasına da dilerseniz bu bağlantı üzerinden ulaşabilirsiniz.

Peki Epic Games Store’da Haftaya Neler Var?

Bu haftanın ücretsiz oyununun erişime ve indirmeye sunulmaya başlaması ile birlikte haftaya mağaza tarafından verilecek ücretsiz oyun da belli oldu. Haftaya mağazada yine tek bir oyun birden ücretsiz oluyor.

Haftaya verilecek oyun, Indoor Astronaut tarafından geliştirilen ve Daedalic’in yayıncılığını üstlendiği hem tek oyunculu hem de eşli oynanabilen, tren rayları inşa etme üzerine kurulu Unrailed! olacak.

Oyunu 4 – 11 Ağustos tarihleri arasında ücretsiz şekilde Epic Games Store kütüphanenize eklemeniz halinde kalıcı olarak sizin olacak.

Bu makaleyi paylaş
Takip et
Hayatı Oyun Olanların Platformu...
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir