Epic Games Store’da Haftaya Verilecek Ücretsiz Oyun Belli Oldu

Brz Konuk
Brz Konuk
1 Dk Okuma Süresi

Mağazanın bu haftaki ücretsiz oyununun indirmeye sunulmasıyla birlikte, Epic Games Store’da haftaya biz oyunseverlere verilecek ücretsiz oyun da belli oldu.

Haftaya Ücretsiz verilecek oyun, Unfold Games tarafından geliştirilip Ağustos 2019’da yayınlanan, Türkçe dil desteğine sahip, bağımsız aksiyon macera oyunu DARQ: Complete Edition olacak. Oyunu 28 Ekim – 4 Kasım tarihleri arasında ücretsiz olarak kütüphanenize ekleyip kalıcı olarak sahibi olabileceksiniz. Dilerseniz oyunun mağaza sayfasına bu bağlantı üzerinden ulaşabilirsiniz.

Oyunun Epic Games Store Tanıtım Bülteni

DARQ: Complete Edition

Lloyd’un Uyanmasına Yardım Et!
DARQ, rüyada olduğunun farkında olan bir çocuk olan Lloyd’un hikâyesini anlatıyor. Lloyd’un talihsizliğine göre, rüyası hızla bir kâbusa dönüşüyor ve tüm uyanma girişimleri başarısızlıkla sonuçlanıyor. Bilinçaltının en karanlık köşelerini keşfederken, Lloyd fiziğin yasalarını bükerek ve rüya dünyasının akışkan dokusunu manipüle ederek kâbusta nasıl hayatta kalacağını öğrenir.

Duvar yürüyüşü, Gizlilik, Bulmacalar
Yer çekimine meydan okuyan bulmacalardan ayrı olarak, Lloyd yakınlardaki düşmanlardan saklanmak zorunda kalacak. Açık bir karşılaşma içinde kazanma şansı yok, çünkü karşılaşacağı yaratıklar ondan çok daha güçlü ve hızlıdır. Bunun yerine, tespit edilmekten kaçınmak için dikkatli bir planlamaya güvenmek zorunda.
Bu makaleyi paylaş
Takip et
Hayatı Oyun Olanların Platformu...
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir