Epic Games Store’un Haftaya Vereceği Ücretsiz Oyun Sızdı

Brz Konuk
Brz Konuk
1 Dk Okuma Süresi

Bildiğiniz üzere Epic Games Store her hafta ücretsiz oyunlar veriyor. Verilen ücretsiz oyun ile birlikte de haftaya verilecek ücretsiz oyunun ne olduğu belli oluyor. Bugün saat TSİ 19:00’da verilecek ücretsiz oyunun erişime sunulması ile birlikte de haftaya verilecek ücretsiz oyunu öğrenmiş olacağız. Ancak ortaya çıkan yeni bir sızıntıya göre bunu birkaç saat erken öğrendik.

Sızıntının kaynağı, Xbox Live Gold ve PS Plus’ın her ay verdiği ücretsiz oyunları önceden sızdırıp paylaşan, ayrıca Epic Games Store’un yılbaşına özel 15 ücretsiz oyun vereceğini ilk ortaya çıkaran Dealabs üyesi Billbil-kun’dan geliyor.

Sızıntıya Göre Epic Games Store’da Haftaya Hangi Oyun Ücretsiz?

Billbil-kun’un sızıntısına göre haftaya verilecek oyun, 505 Games’in atmosferik macera oyunu Brothers A Tale of Two Sons olacak. Tabi sızıntının doğru çıkıp çıkmayacağını saat 19:00’da öğreneceğiz, ancak Billbil-kun’un şu ana kadar sızıntılarında hiç yanıldığını görmedik.

17 – 24 Şubat tarihleri arasında kütüphaneye eklenebilecek oyunun şu an Epic Games sayfası mevcut değil, ancak Steam sayfasına dilerseniz bu bağlantı üzerinden ulaşabilirsiniz.

Bu makaleyi paylaş
Takip et
Hayatı Oyun Olanların Platformu...
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir