Epic Games Store’da Toplam Değeri 374 TL Olan İki Oyun Ücretsiz Oldu, Peki Haftaya Neler Var?

Brz Konuk
Brz Konuk
1 Dk Okuma Süresi

Bildiğiniz üzere Epic Games Store her hafta ücretsiz oyunlar vermeye devam ediyor. Bu hafta da mağaza, iki oyunu birden ücretsiz yaptı. Haftaya ise yine iki ücretsiz oyun bizleri bekliyor olacak.

Bu hafta ücretsiz olan oyunlardan ilki, Uppercut Games’in geliştiriciliğini ve yayıncılığını yaptığı birinci şahıs aksiyon macera oyunu City of Brass, ikincisi ise CREATIVE ASSEMBLY tarafından geliştirilen ve SEGA tarafından yayınlanan popüler strateji oyunu Total War: WARHAMMER.

Her iki oyun da 31 Mart – 7 Nisan tarihleri arasında ücretsiz ve kalıcı olarak kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Ayrıca mağaza sayfasına da dilerseniz aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

Peki Haftaya Epic Games Store’da Hangi Oyunlar Ücretsiz?

Haftaya mağazada ücretsiz olacak oyunlardan ilki, Cellar Door Games tarafından geliştirilip yayınlanan rogue-“LITE” oyunu Rogue Legacy, ikincisi ise The Astronauts tarafından geliştirilip yayınlanan, keşiflere dayalı birinci şahıs bir gizem oyunu The Vanishing of Ethan Carter olacak.

Ücretsiz olacak her iki oyun da  7 – 14 Nisan tarihleri arasında erişime açılacak ve bu tarihler arasında kütüphanenize eklemeniz halinde kalıcı olarak sizin olacak.

 

Bu makaleyi paylaş
Takip et
Hayatı Oyun Olanların Platformu...
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir