Epic Games Store’da Haftaya Verilecek Ücretsiz Oyunlar Belli Oldu

Brz Konuk
Brz Konuk
3 Dk Okuma Süresi

Epic Games Store bildiğiniz üzere her hafta ücretsiz oyunlar veriyor. Bu haftanın ücretsiz oyunlarının indirmeye sunulması ile birlikte haftaya verilecek iki oyun da belli oldu.

Haftaya verilecek oyunlardan ilki AQUIRIS tarafından geliştirilip yayınlanan, araba yarış oyunu Horizon Chase Turbo, ikincisi ise Lab42 tarafından geliştirilip SEGA tarafından yayınlanan 2D Sonic oyunu Sonic Mania oldu.

Her iki oyunu da 24 Haziran ile 1 Temmuz tarihleri arasında kütüphanenize ekleyip kalıcı olarak saihibi olabileceksiniz. Ayrıca oyunların Epic Games Store sayfasına aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

Oyunların Tanıtım Bültenleri

Horizon Chase Turbo

KLASİK ARCADE YARIŞ OYUNLARINA BİR SAYGI DURUŞU

Horizon Chase Turbo, 80’lere ve 90’lara damgasını vuran Out Run, Top Gear (SNES), Rush ve diğer benzer oyunlar gibi oyunlardan esinlenen bir yarış oyunudur. Bu oyun klasik arcade oynanışı yeniden yaratıyor ve sınırsız bir eğlence sunuyor.
clashoftitans

ESKİ TARZ KOLTUK ARKADAŞLIĞI

Horizon Chase Turbo, en iyi arkadaşlarınla aynı koltukta oyun oynadığın o uzun geceleri hatırlatan nostaljiyi geri getiren bir Çok Oyunculu Bölünmüş Ekran modu sunuyor.
chasers

16 BİT GRAFİKLER YENİDEN İCAT EDİLDİ

Horizon Chase Turbo, geçmişten ilham alırken çağdaş olmayı da ihmal etmiyor. Görünür çokgen ve ikincil renk estetiği eşsiz bir atmosfer oluşturuyor.
electric

GÖZ ALICI UFUKLAR

Horizon Chase Turbo’da aracını olağanüstü yerlerde sürecek, güneşin batışını izleyecek, rüzgâr, kar, volkanik küller ve hatta sert kum fırtınaları ile yüzleşeceksin.
oldtimer

EFSANE BARRY LEITCH

Lotus Turbo Challenge, Top Gear (SNES) ve Rush gibi klasik arcade yarış oyunlarının müziklerini besteleyen efsanevi besteci Barry Leitch’in bestelediği oyun müzikleri ile.

ANA ÖZELLİKLER

 • 4K çözünürlüklü grafikler
 • 4 oyuncuya kadar destekleyen muhteşem eski tarz bölünmüş ekranlı çok oyunculu mod
 • Sayısız içerik: 12 Kupa, 48 Şehir, 111 pist, 33 Açılabilir Araç ve 12 Yükseltme
 • Çevrim İçi Rekabetçi Ghost Mode’da arkadaşlarına meydan oku
 • İsmini Arkadaşlar ve Küresel Lider Tablolarına ekleyerek tarih yaz

Sonic Mania

Geçmişin ve geleceğin eksiksiz bir kutlaması. Eşsiz bölüm sonu canavarları, inişli çıkışlı 2D mekânlar ve eğlenceli klasik oynanış ile dolu yepyeni bir macera. Sonic Mania, 60 FPS’de çalışan 2D eksiksiz pikselli grafikler ile yüksek tempolu retro platform deneyimini geleceğe taşıyor.
  • sonicmania02 848x480 49abb2f1ac97
  • sonicmania03 848x480 0637418cef47
  • sonicmania04 848x480 95b654c05ee0
  • sonicmania05 848x480 47259830e348
Bu makaleyi paylaş
Takip et
Hayatı Oyun Olanların Platformu...
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir