PC

Epic Games Store’da Haftaya Verilecek Ücretsiz Oyunlar Belli Oldu

Epic Games Store’da Haftaya Verilecek Ücretsiz Oyunlar Belli Oldu

Bildiğiniz üzere Epic Games her hafta vereceği ücretsiz oyunları bir hafta öncesinden açıklıyor. Bu hafta verilen ücretsiz oyunların indirmeye sunulması ile birlikte haftaya verilecek oyunlar belli olmuş oldu.

27 Ağustos tarihinden itibaren  Hitman ve Shadowrun Collection oyunlarını bir hafta boyunca kütüphanenize ekleyerek daimi sahibi olabileceksiniz.

Oyunların Tanıtım Bültenlerinden

Hitman

Bu mükemmel oyun alanında Agent 47 olarak eğlenirken deneyim kazan ve usta bir suikastçı ol! Dünyanın dört yanındaki egzotik mekanlarda, katanadan ya da suikast tüfeğinden patlayan golf topuna kadar her türlü aracı kullanarak hedeflerini ortadan kaldır.

Prologue ile başlayıp, Paris, Sapienza, Marakeş, Bangkok ve Kolorado’nun ardından Hokkaido’da final yapan birinci Sezonun bütün bölümleri ve mekânları bu pakette. Suikastlar dünyasında geçen bu yoğun ve gerilim yüklü oyunda Ajan 47 olarak güçlü ve yüksek profilli hedeflere suikastlar düzenleyeceksin.
Suikastları gerçekleştirip görevleri tamamladıkça bütün mekânlarda kullanabileceğin yeni silah, ekipman ve öğelere de erişim kazanacaksın. Yaptığın işin hakkını verebilirsen, Sessiz Suikastçı statüsüne yükseleceksin.

Sistem Gereksinimleri

Minimum
Önerilen
İşletim Sistemi

OS 64 bit Windows 7

İşletim Sistemi

OS 64 bit Windows 7 / 64 bit Windows 8 (8.1) veya Windows 10

İşlemci

Intel CPU Core i5-2500K 3.3 GHz / AMD CPU Phenom II X4 940

İşlemci

Intel CPU Core i7 3770 3.4 GHz / AMD CPU AMD FX-8350 4 GHz

Bellek

8

Bellek

8

Ekran Kartı

NVIDIA GeForce GTX 660 / Radeon HD 7870

Ekran Kartı

Nvidia GPU GeForce GTX 770 / AMD GPU Radeon R9 290

DirectX

11

DirectX

11

Depolama

50

Depolama

50

Desteklenen Diller:
  • SESLENDİRME – İngilizce
  • METİN – İngilizce, Fransızca, Almanca, İtalyanca, İspanyolca (İspanya), Japonca, Lehçe, Brezilya Portekizcesi, Rusça, Basitleştirilmiş Çince

Shadowrun Collection

Shadowrun Returns

Siberpunk ile fantezinin buluştuğu eşsiz Shadowrun dünyası, 25 yıl önce yaratıldığından bu yana dev bir takipçi kitlesine ulaştı. Yaratıcı Jordan Weisman, Shadowrun dünyasına geri dönerek bu klasik oyun kurgusunu tek oyunculu, sıra tabanlı taktiksel RYO olarak modernleştiriyor. Çarpık kentleşmenin yaygın olduğu mega şehir Seattle’da gizemli bir katili arama mücadelesinde, karanlık kenar mahallelerden şehrin en güçlü mega şirketlerine uzanan bir yola koyulacaksın.
Seattle’ın karanlığından sağ salim çıkabilmek için dikkatli davranmalı, diğer runner’larla yardımlaşmalı, teknolojinin ve büyünün güçlerinde ustalaşmalısın.

Shadowrun Dragonfall – Director’s Cut

Shadowrun Dragonfall – Director’s Cut, Harebrained Schemes’in eleştirmenlerden olumlu not alan Dragonfall hikâyesinin bağımsız bir sürümüdür ve ilk olarak Shadowrun Returns için büyük bir genişletme olarak yayınlanmıştır. Director’s Cut, orijinal oyuna bir dizi yeni içerik ve geliştirme ekliyor: 5 yeni görev, alternatif sonlar, yeni müzik, yeniden tasarlanmış bir arayüz, takım özelleştirme seçenekleri, yenilenen savaş sistemi ve daha fazlası ile eşi benzeri olmayan bu siberpunk RYO deneyimi eksiksiz sürümüne kavuşuyor.

Shadowrun Hong Kong – Extended Edition

Harebrained Schemes’in Shadowrun serisinin mihenk taşı olan Shadowrun Hong Kong – Extended Edition 6 saatten uzun süren yepyeni Shadows of Hong Kong Bonus Hikâyesini içeriyor. 2015’in en iyi RYO/strateji oyunlarından biri olarak görülen, bugüne kadarki en etkileyici Shadowrun RYO’yu deneyimle!

Sistem Gereksinimleri 

Minimum
Önerilen
İşletim Sistemi

Windows XP SP3/Vista/Windows 7 ve 8

İşletim Sistemi

Windows XP SP3/Vista/Windows 7 ve 8

İşlemci

x86 uyumlu 1.8 GHz veya daha hızlı işlemci

İşlemci

x86 uyumlu 2 GHz veya daha hızlı işlemci

Bellek

2 GB RAM

Bellek

4 GB RAM

Depolama

10 GB kullanılabilir alan

Depolama

10 GB kullanılabilir alan

Direct X

Sürüm 9.0

Direct X

Sürüm 9.0

Ekran Kartı

En az 256 MB erişilebilir belleğe sahip DirectX uyumlu 3D ekran kartı

Ekran Kartı

512 MB erişilebilir belleğe sahip DirectX uyumlu 3D ekran kartı

Desteklenen Diller:
  • Seslendirme: İngilizce
  • Metin: İngilizce

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu