Epic Games Store’un 6. Gizemli Ücretsiz Oyunu Belli Oldu

Brz Konuk
Brz Konuk
3 Dk Okuma Süresi

Epic Games Store, yılbaşına özel olarak biz oyun severlere 15 gün boyunca her gün gizemli bir oyunu ücretsiz olarak vermeye devam ediyor. Bugün ise bu gizemli ücretsiz oyunlardan 6.sı belli oldu. Zira dün yaptığımız sızıntı haberi de böylece doğru çıktı.

Epic Games Store’da bugün ücretsiz olan oyun, Systemic Reaction’ın henüz erken erişimde olan birinci şahıs aksiyon oyunu Second Extinction oldu. Devasa bir haritada devasa dinozorlarla dilerseniz arkadaşlarınız ile co-op olarak dilerseniz de yalnız başınıza mücadele verdiğiniz, 40 TL değerindeki bu oyunu yarına (22 Aralık) kadar Epic Games Store kütüphanenize ekleyip, kalıcı sahibi olabilirsiniz. Ayrıca oyunun Epic Games Store sayfasına dilerseniz bu bağlantı üzerinden ulaşabilirsiniz.

Son olarak Epic Games Store’da Yılbaşı Tatili İndirimleri devam ediyor. Bu indirimlerde hangi oyular alınır, neler indirime girmiş bununla ilgili yaptığımız habere bu bağlantı üzerinden ulaşabilirsiniz.

Oyunun Epic Games Store Tanıtım Bülteni

Devasa harita. Devasa dinozorlar. Devasa silahlar. Arkadaşlarınla birlikte sürekli değişen tehdit seviyesiyle karşı karşıyasın. Çevrim içi ve eşli oynanabilen bir birinci şahıs nişancı oyunu olan Second Extinction dişlerini geçirmeye hazır seni bekliyor.

egs secondextinction systemicreaction g2 00 1043x558 5454ed907fc9

DEVASA HARİTAYA SAHİP YEPYENİ BİR ÇOK OYUNCULU NİŞANCI OYUNU

Amaç basit: Dünyayı geri almak.
Second Extinction’da en fazla iki arkadaşınla birlikte mutasyona uğramış dinozor sürülerini alt et. Tek başına oynamayı sevenlerin dikkatine: Second Extinction ekip hâlinde oynanacak şekilde tasarlandı. Burada sadece en güçlüler hayatta kalır.
egs secondextinction systemicreaction g2 01 1043x558 84f4b1526184

ERKEN ERİŞİM SADECE BAŞLANGIÇ

Erken erişimin amacı da çok basit: Topluluğumuzla birlikte çalışarak mümkün olan en iyi oyunu yapmak. Topluluğumuzun geliştirme sürecinin önemli bir parçası olabilmesi için geri bildirimlerini net bir şekilde duymak istiyoruz. Bu tam sürüm olmasa da oyunda ilk günden itibaren dişine (veya pençelerine) göre birçok şey bulacaksın: 6 kahraman, her biri 5 yükseltme kademesine sahip 12 silah ve devasa haritamızın farklı bölgelerinde bulabileceğin özel yan görevlerle birlikte 6 ana görev.
egs secondextinction systemicreaction g2 02 1043x558 f8ae7ba59008

WAR EFFORT’A KATIL, GELECEĞİ ŞEKİLLENDİR

Sloganımız şu: “Oyuncular muharebeleri, topluluklar ise savaşları kazanır.” War Effort, bunu göstermek için biçilmiş kaftan. Devasa haritamızın her bölgesinde benzersiz bir tehdit seviyesi bulunuyor. Bu seviye, yeterli sayıda oyuncumuz görev ve faaliyetlerde başarılı olursa düşebilir fakat bu sırada dinozorlar da rahat durmayacak. Senin odaklanmadığın diğer bölgelere de onlar saldıracak. Her hafta topluluk emeklerinin karşılığını alacak veya başarısızlıklarının sonuçlarına katlanacak. Tehdit seviyesinin kontrolden çıkmasına izin verirsen zorlu bir Emergence Etkinliği seni bekliyor olacak.
egs secondextinction systemicreaction g2 03 1043x558 0f2afd011d9a

Second Extinction diğer eşli nişancı oyunlarına benzemez. Oyun deneyimini şekillendireceğimiz bu yolculukta sen de yer alacaksın. Verdiğin her geri bildirim ve oynadığın her görev bizim için önemli. Öyleyse daha neyi bekliyorsun? Dünyayı geri alma savaşı şimdi başlıyor.

Bu makaleyi paylaş
Ad imageAd image
Takip et
Hayatı Oyun Olanların Platformu...
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ad imageAd image