Epic Games Store’un Yarınki Gizemli Oyunu Sızdı

Brz Konuk
Brz Konuk
1 Dk Okuma Süresi

Bildiğiniz üzere Epic Games Store yılbaşına özel 15 gün boyunca her gün bir gizemli ücretsiz oyunu biz oyun severlere sunuyor. Bugün de 5. gizemli ücretsiz oyunun ne olduğu belli oldu. Oyunların gizemli olarak adlandırması sebebiyle ertesi gün verilecek oyun merak konusu oluyor. Sızıntı adı altında bir çok liste paylaşılsa da bu listelerin şu ana kadar tutmadığını gördük.

Ancak şimdiki sızıntı daha önceden PS Plus ve Xbox Live Gold ücretsiz oyunlarını doğru olarak sızdıran, hatta Epic Games Store’un yılbaşına özel 15 ücretsiz oyun vereceğini ve bu oyunların ilkinin Shenmue III olduğunu ilk ortaya çıkaran Dealabs kullanıcısı Billbil-kun’dan geliyor.

Epic Games Store’un Yarınki Gizemli Oyunu Sızdı

Billbil-kun’un sızıntısına göre yarın verilecek oyun, Systemic Reaction’ın henüz erken erişimde olan birinci şahıs aksiyon oyunu Second Extinction olacak. Şayet sızıntının doğru çıkması halinde normal fiyatı 40 TL olan bu oyuna yarın ücretsiz olarak erişebilecek ve kütüphanenize ekleyebileceksiniz. Dilerseniz oyunun mağaza sayfasına bu bağlantı üzerinden ulaşabilirsiniz.

Bu makaleyi paylaş
Ad imageAd image
Takip et
Hayatı Oyun Olanların Platformu...
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ad imageAd image