Epic Games Store’un Gizemli Ücretsiz Oyunu Belli Oldu

Brz Konuk
Brz Konuk
2 Dk Okuma Süresi

Geçtiğimiz hafta Epic Games Store’un ücretsiz oyununun indirmeye sunulması ile birlikte bu hafta için mağazanın gizemli bir oyun vereceği ortaya çıkmıştı. Bunun üzerine önceki haberlerimizde de paylaştığımız, Epic Games’in yılbaşına özel olarak her gün bir ücretsiz oyun dağıtacağı sızıntıları da çıkmıştı. Görünen o ki bu sızıntılar bugün itibariyle doğru çıktı.

Epic Games Store bugünden itibaren (16 Aralık) 30 Aralık tarihine kadar her gün bir ücretsiz oyunu biz oyun severlere dağıtacak. Verilecek olan ilk 14 oyunun her biri yalnızca bir gün süreyle ücretsiz olarak kalacak ve bu süre zarfında kütüphaneye eklenebilecek, 15. ücretsiz oyun ise bir hafta süreyle talep edilebilecek. Ayrıca yine sızıntılarda ilk ücretsiz oyunun da doğru çıktığını görebiliyoruz.

Epic Games Store’un İlk Gizemli Ücretsiz Oyunu

İlk gizemli ücretsiz oyun, Deep Silver’ın açık dünya macera aksiyon serisinin üçüncü oyunu Shenmue 3 oldu. Babasının intikamını almayı kafasına koyan, 18 yaşındaki Japon dövüşçü Ryo Hazuki’nin macerasına konuk olduğumuz bu oyunu, yarın (17 Aralık) 19:00’a kadar ücretsiz olarak kütüphanenize ekleyip, kalıcı olarak sahibi olabilirsiniz. Oyunun Epic Games Store sayfasına da dilerseniz bu bağlantı üzerinden ulaşabilirsiniz.

Yarın verilecek gizemli ücretsiz oyunun ne olduğunu öğrenmek için web sitemizi takipte kalın…

Bu makaleyi paylaş
Takip et
Hayatı Oyun Olanların Platformu...
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir