F1 22’Den Kısa Bir Oynanış Videosu Yayınlandı

F1 22'den Miami GP'ye özel, oyun içi görüntüler de içeren kısa bir video yayınlandı.

Kaan Can Özalp
Kaan Can Özalp
2 Dk Okuma Süresi

Her yıl düzenli olarak yenisi çıkan Formula 1 oyun serisinin yeni oyunu “F1 22” geçtiğimiz haftalarda duyurulmuştu. EA Sports’un dağıtımcılığını yaptığı, Codemasters tarafından geliştirilen yeni F1 oyunu hakkında bilgiler yavaş yavaş gelmeye devam ediyor.

EA Sports, bu hafta gerçekleştirilecek olan, Formula 1’deki Miami Grand Prix’ine özel olarak kısa bir oynanış videosu yayınladı. Bu videoda F1 yarış takvimine bu sene eklenen Miami International Autodrome pistinden ilk görüntülere ulaşıyoruz.

Video kısa kesitlerin birleşmesinden oluştuğu için pek fazla şey gördüğümüz söylenemez fakat, oyun içi görüntüler harici videonun sonunda normal bir arabanın drift attığını görüyoruz. F1 Life adında olan oyun moduna dair şuana kadar hiçbir bilgimiz yoktu, fakat aşağıdaki görsel ile birlikte çok az da olsa bilgi edinmiş olduk. Normal arabalar ile F1 yarış takvimindeki pistlerde yarışabileceğiz gibi gözüküyor.

f1 22

Ayrıca oyunun kapak fotoğrafları da yayınlandı. Oyunun normal sürümünün kapağında; Lando Norris, Charles Leclerc ve George Russell bulunuyor. Champions sürümünde ise; Fernando Alonso, Lewis Hamilton, Max Verstappen ve Sebastian Vettel bulunuyor. Oyunun Kapak fotoğraflarına aşağıdaki görselden ulaşabilirsiniz.

F1 22 Kapak Görselleri

F1 22F1 22 Hakkında edindiğimiz bilgiler şu an için bu şekilde. İlerleyen zamanlarda ortaya çıkacak gelişmeler için bizi takipte kalın.

Bu makaleyi paylaş
1 yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir