PCKONSOL

Fall Guys’a Yakın Zamanda İhtiyaç Duyulan Bir Özellik Gelebilir

Fall Guys’a Yakın Zamanda İhtiyaç Duyulan Bir Özellik Gelebilir

Fall Guys’ın geliştiricisi Mediatonic, parkur ya da kozmetik yerine daha çok ihtiyaç duyulan bir özelliğin oyuna geleceğini söyledi.

Geçtiğimiz günlerde Fall Guys’a gelecek bir dizi yeniliği paylaşmıştık. Oyunun 2. Sezonu da yaklaşmışken yapımcılar, daha önemli dedikleri bir özelliği ekleyecek. Oyunda bildiğiniz üzere özel lobiler ve çapraz platform desteği maalesef ki yok. Ancak geliştirici ekip özel lobiler üzerinde çalışma yapıyor.

Zira konu ile alakalı oyunun bölüm tasarımcısı Joe Walsh açıklamasında “Açıkçası Fall Guys bir televizyon şovu ve oyuncular yönetmen olmak istiyor, kendi şovlarını sunuyorlar. Henüz erken aşamalarda olsak da buna olan talebi tamamen biliyoruz, ancak bunun tam olarak neye benzediğini anlamamız biraz zaman alacak yapılacaklar listemiz oldukça kabarık.”

Özel lobinin oyuna ne zaman eklenir net bir tarih yok elimizde ama ikinci sezon sırasında ya da üçüncü sezona geçerken gelebileceği konuşuluyor.

PC ve PS4 oyuncularını birleştirmek için çapraz platform desteğine gelince Walsh, “Korkarım bu cephede yeni bir şey yok. Buna hâlâ bağlıyız. Sanırım buna daha önce olduğundan daha çok bağlıyız. Fall Guys’ın genellikle birlikte çok oyunculu oyunlar oynamayan insanları bir araya getirdiğini görüyoruz. Yani yapabilirsek insanlar mümkün olan en kısa sürede arkadaşlarıyla bir araya geliyor, bu iyi. Stüdyo olarak bizim için önemli.” açıklamasını yaptı.

Öngörülemeyen bir başarı yakalayan Full Guys’a yapımcılar, ellerinden gelen son hızla güncelleme
yağdırıyor. Yakın zamanda yayınlanacak ikinci sezon sizi orta çağa götürecek. Dilerseniz ikinci sezonun detaylarını bu bağlantıdan kontrol edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu