Fallout 76 Güncellemesi Kendi Dünyalarınızı Oluşturmanıza Olanak Tanıyor

Muratcan Ös
Muratcan Ös - Genel Yayın Yönetmeni
2 Dk Okuma Süresi

Bethesda Softworks, Fallout 76 için platforma göre değişen 15-23 arası GB’lık Fallout Worlds güncellemesinin yayınlandığını duyurdu.

Fallout 76

Fallout 76 güncellemesi neler içeriyor?

Fallout 76 için yayınlanan bu güncel eklenti paketi, oyunun kurallarını belirleyebileceğimiz herkese açık ve özel dünyalar içeriyor. Ek olarak başarıları tamamlamayanlar için beşinci sezon iki haftalığına daha uzatılırken Nuclear Winter modu da kaldırıldı. Modda maçlar yapan oyuncular, ilerlemelerine göre rozetler ve ödüller kazanacak.

Güncelleme, Appalachia’da dönen Public Worlds ile benzersiz maceralar getiriyor ve oyunculara, kendilerinin yaratabileceği özel dünyaları için araçlar sağlıyor. Örnek olarak Happy Builder modu, C.A.M.P’i ve kısıtlamaları azaltırken haritadaki tüm mekanları gösteriyor ve PvP’yi devre dışı bırakıyor. İleriki zamanlarda gelecek farklı inşa modları da bambaşka oynanış elementlerine yoğunlaşacak. Fallout Worlds’ün bir parçası olan Fallout 1st üyeleri ise kendi özel dünyalarını kuralları çerçevesinde inşa edebilecekler.

Ek olarak güncelleme, Günlük Operasyon’ların içeriğini de arttırıyor. Vault 51’in de aralarında bulunduğu birçok mekan artık açıldı ve bu da daha fazla ödül ama artan zorluk derecesi ve düşmanlar demek.

PC, PlayStation ve Xbox platformları için yayınlanan güncellemenin boyutları ise şu şekildedir:

  • Bethesda.net: 15.3 GB
  • Microsoft Store: 23.3 GB
  • Steam: 16.1 GB
  • PlayStation: 22.8 GB
  • Xbox: 23.3 GB

Güncellemenin neler getirdiğine tam olarak bakmak isteyenler ise resmi siteye uğrayabilirler.

Bu makaleyi paylaş
By Muratcan Ös Genel Yayın Yönetmeni
Takip et
İsmim Muratcan Ös. MisteRNOOB'da Genel Yayın Yönetmeni ve Indie divizyonunun lideriyim. Üç seneyi aşkın yazarlıkla uğraşıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir