Fallout 76 İçin 2021 Yol Haritası Paylaşıldı

Muratcan Ös
Muratcan Ös - Genel Yayın Yönetmeni
1 Dk Okuma Süresi

Bethesda, Fallout 76 için izleyecekleri 2021 yılına özel yol haritasını açıkladı. 2021 yılında stüdyo; hikaye anlatımı yüksek görevler, daha fazla loot ve özgürlük sunacağını ifade etti.

İlkbahar güncellemesinden başlayarak Bethesda, önümüzdeki 12 ay boyunca sorunlu Fallout 76’ya sık sık güncelleme getirmeyi planlıyor. Tabii ki bunun yapılmasının en önemli sebebi ise Fallout 76’ya duyulan kötü duyguları yıkmak ve oyuna oyuncu çekmek zira Fallout 76, kendi adına yaraşmayacak biçimde bir gidişatta.

İlkbaharda; özel teçhizatlar, kamp yuvaları, mankenler, günlük operasyon genişletmeleri, üretim sürgüleri ve konsolda nişan alma öğreticisi görmeyi bekleyebiliriz.

Fallout 76 600x338 1

Yazın geliştiriciler, daha fazla Steel Reign görevi ve ilerlemeler için sınırsız sezonluk rütbeler ekleyecek. Ayrıca efsanevi (Legendary) eşyalar için crafting sistemi genişletilecek.

Sonbaharda şirket, özel sunucuların aracılığıyla oyunun nasıl çalıştığına dair değişiklikler yapmayı ve günlük operasyon sistemini normal oyuncular için biraz daha ilgi çekici hale getirmeyi vaat ediyor.

Kışın ise daha fazla dört yıldızlı efsanevi teçhizat, kült temelli bir sezonluk etkinlik, “öteden gelen istilacılara” dayalı halka açık etkinlikler ve evcil hayvanlar gelecek. 

Bu makaleyi paylaş
By Muratcan Ös Genel Yayın Yönetmeni
Takip et
İsmim Muratcan Ös. MisteRNOOB'da Genel Yayın Yönetmeni ve Indie divizyonunun lideriyim. Üç seneyi aşkın yazarlıkla uğraşıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir