Fallout New Vegas İçin DLC Boyutunda Yeni Bir Mod Tasarlanıyor

Berkan Çamlıbel
Berkan Çamlıbel
1 Dk Okuma Süresi

Fallout New Vegas’a yeni mod tasarlayan Dead Shock Studios yaptıkları modun adını Fallout: Broken City koydular ve bu modun moddan ziyade bir DLC gibi olacağını belirttiler. Bunun nedeni olarak ise yapılabilecek 3 farklı ana görev, onlarca yeni zırh, silah, eşya ve de yepyeni diyalog seçeneklerini gösterdiler.

Yeni mod Fallout: Broken City’den bahsetmek gerekirse de Fallout Frontier ve Fallout California‘ya benzer boyutlu olmakla birlikte Kaliforniya-San Francisco’dan daha büyük açık dünyaya, yer altı demiryollarına, teknelere, 10 insan 4 robot ve bir adette suda yaşayan bir NPC ile arkadaşlık kurabilmeye, üç yeni radyo istasyonuna ve de mod geliştiricisinin belirttiğine göre etkileyici efektlere sahip olma özellikleri ile mod oyuna bir sürü içerik ekliyor.

Kısacası, bu Fallout Frontier ve Fallout California’ya benzer bir mod olmakla birlikte Fallout Broken City, hem eski hem de yeni oyuncular için benzersiz bir deneyim olmayı vaat ediyor.

Son olarak bu bağlantı üzerinden modun alfa sürümünü indirebilirsiniz. Ancak öncelikle bunun bir alfa sürümü olduğunu ve yukarıdaki özelliklerin tamamına sahip olmadığını belirmek de isteriz. İyi oyunlar…

 

Bu makaleyi paylaş
Ad imageAd image
Takip et
Ben Berkan Çamlıbel, itinayla 10 yılı aşkın süredir hayatı oyun olanlardanım.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ad imageAd image