Far Cry 6’nın Oynanış ve Hikayesine Detaylıca Göz Atabileceğimiz Genel Bakış Fragmanı Yayınlandı

Gurur Gökçay
Gurur Gökçay
2 Dk Okuma Süresi

Ubisoft (Toronto) tarafından geliştirilen ve sevilen serinin devam oyunu olan Far Cry 6 için oynanışa ayrıntılı bir şekilde göz atabileceğimiz “genel bakış” adında yeni bir fragman yayınlandı. Bildiğiniz üzere oyunun baş rollerinde özellikle Breaking Bad dizisinden tanıyacağımız Giancarlo Esposito yer almakta. Ubisoft’un verdiği bu aktör kararı hem oyuncuların hem de Breaking Bad severlerin bir hayli dikkatini çekmiş durumdaydı.

Far Cry 6 Genel Bakış Fragmanı

Nam- ı diğer Giancarlo Esposito, Far Cry 6 oyununda baş kötü olan Anton Castillo adlı karakteri canlandırmakta. Bununla birlikte yayınlanan yeni fragmanda Anton Castillo ve ana karakterimiz hakkında hikayeyle ilgili daha fazla detaya göz atma şansı yakalamış olduk.

Fragmanda ana karakterimiz olan Dani Rojas’ın Ülkeden kaçmaya çalıştığını fakat Anton Castillo ve oğluyla karşılaşınca işlerin karıştığını, dolayısıyla kendini oyunun geçtiği Yara Adasının geleceğinde önemli bir rol oynayan olaylar zincirinin içinde bulduğunu görüyoruz. Oynanış tarafına gelecek olursak Far Cry 6, yayınlanan fragmanla birlikte bizlere Yara Adasının kırsal alanlarında ilerlerken geliştirebileceğimiz kamplar ve çeşitli silahları barındıracağını işaret etmekte, keza daha öncede yayınlanan oynanış fragmanlarında da bunları görmek mümkün.

Far Cry 6,  dramatik hikayesi ve eğlenceli gözüken oynanışıyla 7 Ekim tarihinde Amazon Luna, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox Series X / S, Xbox One, Stadia ve PC platformları için çıkışını gerçekleştirecek.

Son olarak Far Cry 6’nın PS5’te ne kadar yer kaplayacağına dair haberimize bu bağlantı üzerinden ulaşabilirsiniz.

Bu makaleyi paylaş
Takip et
Müzikle uğraşan bir yazar. gururgokcay@misternoob.com / g5buyukgokcay@gmail.com
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir