Far Cry 6 Kısa Süreliğine Oynaması Ücretsiz Oluyor

Brz Konuk
Brz Konuk
2 Dk Okuma Süresi

Ubisoft’un popüler serinin Ekim 2021’de çıkış yapan son oyunu Far Cry 6, kısa süreliğine ücretsiz oluyor. 24 – 27 Mart tarihleri arasında ücretsiz olarak ulaşılabilir olacak oyunda ayrıca yeni gelecek Stranger Things crossover görevi de oynanabilecek.

Xbox Series X|S, Xbox One, PlayStation 5, PlayStation 4 ve PC üzerinden erişilebilecek bu ücretsiz hafta sonu etkinliği sonunda ise oyuna devam edebilmek için satın almanız gerekecek. Ancak oyunu beğenip almak istemeniz halinde %50 indirimle sahip olabileceksiniz. Ayrıca Sezon Kartı da %35 indirime girdi.

Son olarak Far Cry 6 için hazırladığımız incelemeye bu bağlantı üzerinden ulaşabilirsiniz.

far cry 6

Far Cry 6 Tanıtım Bülteni

Zorlu ve çetrefilli bir modern gerilla mücadelesini deneyimle ve ülkeyi acımasız bir diktatör ile oğlunun zulmünden kurtar.

Zamanın adeta geçmişte takılıp kaldığı tropikal bir cennete, Yara’ya hoş geldin. Yara diktatörü Anton Castillo, en az kendi kadar acımasız oğlu Diego ile birlikte, ülkeyi geçmişin parlak günlerine geri döndürme iddiasıyla demir yumrukla yönetiyor ve hiçbir zorbalıktan kaçınmıyor. Bu zalim rejim elbette devrimci bir kalkışmaya yol açıyor.

  • Yara yerlisi Dani Rojas olarak, rejimi devirip ülkeyi özgürlüğe kavuşturacak bir gerilla mücadelesine atılacaksın!
  • Bugüne kadarki en geniş Far Cry® dünyasında, Yara’nın ormanlarında, sahillerinde ve başkenti Esperanza’da Castillo rejimine karşı savaş.
  • Zalim Castillo rejimini yerle bir etmek için el yapımı silahlar, çantalar ve araçlarla mücadele et.

Bu makaleyi paylaş
Takip et
Hayatı Oyun Olanların Platformu...
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir