FIFA 22 Erken Erişim ve Demo Çıkış Tarihleri Sızdırıldı

Anıl Er
Anıl Er
2 Dk Okuma Süresi

FIFA 22‘nin demo sürümüne dair haberler ortaya çıktı. Henüz EA Sports tarafından onaylanmadı fakat serinin hayranları yakında yeni FIFA’yı oynayabileceklerinden şimdiden mutlular.

FIFA 22 demo sürümü ne zaman?

Feyenoord Rotterdam’ın eSports bölümünün resmi instagram profilinde yayınlanan görselden, oyunun demosunun 15 Eylül’den itibaren kullanıma sunulacağı görülüyor. Ayrıca geleneğe uygun olarak EA Play aboneleri daha önceden oyuna giriş yapabileceği görülüyor. Oyunun diğer oyunculardan daha erken bir sürümü 22 Eylül’de 10 saat boyunca test edilebilecek. Söz konusu görsel çok hızlı bir şekilde kaldırıldı ancak Hollandalı kulübün profilini takip eden kişiler ekran görüntüsü alarak dünya ile paylaşmayı başardı.

FIFA 22

Bu noktada, FIFA 21 çıkışında EA Sports’un bir demo sürümü yayınlamama kararı almış olduğunu belirtmekte fayda var. EA Sports bu kararı, bir demo hazırlamanın çok zaman aldığı gerekçesiyle açıklamışlardı. Bu durum, FIFA 22 sürecinin o kadar iyi gittiğini gösteriyor ki geliştiriciler fikirlerini değiştirmeyi göze alabildiler.

FIFA 22, 1 Ekim 2021’de PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC ve Google Stadia’da çıkacak. Aynı gün, Nintendo Switch’te oyunun Legacy Edition adlı kısaltılmış bir sürümü de göreceğiz. Oyunu önceden sipariş edebilirsiniz ve Ultimate Edition’ı satın almak, oyuna dört gün önce – 27 Eylül’de erişmenizi sağlayacaktır.

Bu makaleyi paylaş
Takip et
Çıkış yılı, türü fark etmeksizin her oyunu deneyen, bunların yapılışı ve tekniğiyle de ilgilenen eski kafa bir "oyuncu" anil_er@hotmail.com
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir