Forza Horizon 5 Çok Oyunculu Modundan Yeni Video Geldi

Emre Özcan
Emre Özcan - Editor
1 Dk Okuma Süresi

Geliştirici Playground Games, Forza serisinin son oyunu hakkında bilgiler paylaştığı Forza Horizon 5: Let’s ¡Go! video serisinin 8.bölümünü yayınladı. 53 dakika uzunluğunda ki bu video sayesinde oyunun çok oyunculu modu hakkında yeni bilgiler öğreniyoruz.

Playground Games, paylaştıkları video da oldukça fazla detaya değindi. Forza Horizon 5 oyuncularının arkadaşları veya rakipleri ile yan yana araba kullanacakları birçok yeni yol gösterdiler. Ayrıca video da Horizon Arcade’in mini görevlerini göstermeyi ihmal etmediler. Bullseye ve Pinata Pop’tan yeni oynanış görüntülerini görmüş olduk. Horizon Arcade, çok oyunculu modda Eliminator özelliğine de sahip olacak.

Forza Horizon 5 Yeni Videosu

Forza Horizon 5 fotogrametriden faydalanacak. Bu teknoloji sayesinde daha detaylı dokular ve kaplamalar bizlere sunuluyor. Şimdiye kadar oyundan gelen bilgiler ışığında Forza Vista yalnızca ışın izleme teknolojisine sahip olacak. Bu da demek oluyor ki oyun oynarken herhangi bir Işın İzleme efektini oyun üzerinde kullanamayacağız ve göremeyeceğiz. Üstelik oyunda bulunan modlarda da böyle bir destek bulunmuyor.

Forza Horizon 5, eşsiz grafikleri ile Kasım ayında PC ve Xbox Series X/S için çıkış yapacak. Oyunda çapraz platform desteği bulunacak ve oyun çıkış yaptığı gün Game Pass’te ki yerini alacak.

Forza Horizon 5

Bu makaleyi paylaş
By Emre Özcan Editor
Takip et
Kendi yolumu bulmak için yazıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir