Future Games Show Ufukta Göründü

Muratcan Ös
Muratcan Ös - Genel Yayın Yönetmeni
1 Dk Okuma Süresi

Gamesradar+ tarafından düzenlenen ve oyun duyurularından özel röportajlara kadar çeşitli etkinliklere ev sahipliği yapacak olan Future Games Show, bir kez daha kapımızı çalıyor ve bağımsız oyun seven bizlerin yüzünü güldürüyor.

Future Games Show nedir, ne değildir?

Geliştirici ile özel sohbet ve röportajlar, duyurular, indie yapımlardan tutun da AAA oyunlara kadar uzanan bir kütüphanede oynanabilir demolar ve çok daha fazlasını içeren etkinlik, Haziran 2020’de başladığı andan beri 150 milyondan fazla izleyiciye adeta görsel bir şölen hazırlıyor. Geçtiğimiz sene Mart ayında Kena: Bridge of Spirits, Sifu ve Gamedec gibi oyunları gösterdikten sonra beklentimiz bayağı yükselmiş durumda.

futuree

Oyun dünyasında ilgi çekici geliştirme süreçleri, büyük çaplı çıkışlar ve küçük projeler içeren Future Games Show Spring Showcase, bir saatten fazla süresiyle 24 Mart 2022 tarihinde bizlerle buluşacak.

Twitch, YouTube ve Facebook gibi platformlarda Square Enix, Warner Bros. Games, Team17 ve Sony gibi stüdyolardan toplamda 200’den fazla oyun gösterilen etkinlik, bu sene de ortalığı muhakkak kasıp kavuracaktır.

Bu makaleyi paylaş
By Muratcan Ös Genel Yayın Yönetmeni
Takip et
İsmim Muratcan Ös. MisteRNOOB'da Genel Yayın Yönetmeni ve Indie divizyonunun lideriyim. Üç seneyi aşkın yazarlıkla uğraşıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir