Future Games Show Bahar Sunumu 24 Mart’ta Gerçekleşecek

Mart ayında yer alacak bir başka etkinlik olan Future Games Show Spring Showcase, 24 Mart Cuma günü TSİ ile 01:00'da başlayacak.

Berke Sönmez
Berke Sönmez - Editör
2 Dk Okuma Süresi

2023 yılının 2 ayını geride bırakmışken pek çok yeni oyun, bu seneki sunumlarda kendine yer buldu. 2022’de duyurulanlar, daha yeni duyurulanlar derken sunumlarda yer alan oyunların bir kısmı çıkış bile gerçekleştirdi.

2023 yılı da su gibi akıp geçerken sunumlar da ardı ardına tarih vererek oyun severlerle buluşuyor. Future Games Show da vakit kaybetmeden aksiyon alıyor ve Spring Showcase isimli sunumunun tarihini 24 Mart olarak açıklıyor.

Future Games Show ile birlikte Mart ayı epey yoğun geçecek

Capcom Spotlight Showcase ve söylentileri dolanan Starfield sunumu ile görece yoğun gözüken bir Mart ayı, üstüne bir de Future Games Show’u ağırlayacak. 24 Mart Cuma günü TSİ ile 01.00’da başlayacak olan sunum, Final Fantasy VII Remake‘in Aerith’i Briana White ve Cloud’u Cody Christian tarafından sunulacak.

Yayın için şimdiden bildirim oluşturabileceğiniz bir video ve fragman sosyal medyaya eklenmiş bulunuyor. 50’den fazla oyunun yer alacağı etkinlikte bazı oyunların yer alacağı bilinirken bazılarına dair de güçlü bulgulara sahibiz. Örnek vermek gerekirse The Last Case of Benedict Fox, Witchfire, Sifu gibi yapımlar fragmanda yer alırken SEGA’nın yeni oyunu HYENAS ve yeni bir teltale yapımı olan The Expanse: A Telltale Series‘in sunuma dahil olduğu biliniyor.

Sunum hakkında açıklamalarda bulunan içerik yönetmeni Daniel Dawkins’in cümleleri hemen aşağıda.

Çıkış gerçekleştirecek en heyecan verici ve yenilikçi multi-platform oyunların özenle seçilmiş bir karışımını bir araya getiren, 2023’ün ilk yayınımızı paylaşmak için sabırsızlanıyoruz.

Oynanabilir demoları olan oyunlara odaklanan yeni “Ones to Play” ve önümüzdeki haftalarda bahsedeceğimiz yeni bir sahne ışığı kısmı ile şov formatımızda bazı ufak değişiklikler de yapıyoruz.

Daniel Dawkins’in açıklamaları

Yaklaşık olarak 70 dakika sürecek olan etkinlik, bu sefer biraz daha farklı geliyor. Daniel Dawkins’in cümleleri ışığında öğrendiğimiz bilgiler, Future Games Show Spring Showcase’in formatını biraz daha genişlettiği yönünde. Yayınlanan fragmana aşağıdan ulaşabilir ve bildirimleri etkinleştirebilirsiniz.

Yayınlanan Etkinlik Fragmanı:

Bu makaleyi paylaş
By Berke Sönmez Editör
Takip et
"Praise The Sun"
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir