Hayatı Oyun Olanların Buluştuğu Platform
SOL Banner
SAĞ Banner

Geçen Hafta Yayınlanmış Gözünüzden Kaçmış Olabilecek 5 Yeni Steam Oyunu

Geçen Hafta Yayınlanmış Gözünüzden Kaçmış Olabilecek 5 Yeni Steam Oyunu

Bu yazımızda geçen hafta yeni çıkış yapmış olan ve gözünüzden kaçmış olabilecek beş farklı dikkate değer Steam oyunlarından bahsetmek istedik. Listemiz çoğunlukla bağımsız ve erken erişimde olan potansiyeli yüksek oyunlardan oluşmakta. Ayrıca isterseniz önceki haftalarda paylaştığımız bu tarz yeni oyunlara bakmak isterseniz buradan göz atabilirsiniz.

1-) Vandozer

Fiyatı:18,50 TL

Steam Sayfası

Kırıp yıkarak bir yerlerden geçmeyi seviyorsanız Vandozer sizin için keyifli bir oyun olabilir. Vandozer geçen hafta erken erişime çıktı. Bu oyunun birçok seviyesi boyunca kendinizi fırlatmak için farklı bir inşaat makinesinin kollarını kullanmanız gereken fizik odaklı bir araç platform oyunudur.  Özellikle işte veya okulda benzer mobil oyunları oynamak için çok zaman harcayan biriyseniz, fark etmeden  uzun süre başından kalkamayabilirsiniz.

2-) Paper Dolls 2

Fiyatı: 32,00 TL

Steam Sayfası

“Paper Dolls 2”,  korku hayatta kalma macera oyunu olan “Paper Dolls Original” tarzından devam ediyor. “Paper Dolls Original” ile karşılaştırıldığında, “Paper Dolls 2” daha büyük sahneler, daha ayrıntılı animasyonları ve daha zorlu bir oyun olacak. Paper Dolls 2’de silah kullanımı yok ve uğraşmanız gereken çok sayıda bulmaca var. Çevre tasarımı önceki oyundan bir adım daha güzel gibi görünüyor.

3-) Carrier Trail

Fiyatı: 18,50 TL

Steam Sayfası

Carrier Trail, CrackedGhostGames tarafından geliştirilen ve 1985 oyunu Oregon Trail esinlenerek bir indie, macera oyunu. Carrier Trail her oynadığınızda yepyeni bir macera sunuyor. Oyun içindeki tüm olaylar rastgele seçiliyor ve birden çok farklı şekilde dallanıp budaklanıyor. Oyunda her zaman farklı durumlarla karşılaşacağımız ve asla kendini tekrar etmeyeceğini söyleniyor. Pixel ve oldukça minimalist olan bir dünya sunan oyun yüzlerce farklı seçeneklerle dolu bir şekilde sizi bekliyor.

4-) The Night Fisherman

Fiyatı: Ücretsiz

Steam Sayfası

The Night Fisherman, filmlerdeki gibi bir sahneye sahip olan oldukça kısa bir anlatım oyunu. Yasa dışı göçmenlerin geçişini önlemekle görevli olan İngiliz Güvenlik Grubu tarafından titizlikle devriye gezen bir alanda yalnız bir balıkçı olarak oynuyorsunuz. Oyun temelde adı geçen balıkçı ve İngiliz devriye üyeleri arasındaki bir konuşmadır. Amaç hayatta kalmak gibi gözüküyor, ancak asıl odak konuşmanın kendisi ve ilgi çeken sinematik ruh hali.

5-) Tomorrow won’t come for those without ██████

Fiyatı: 3,78 TL

Steam Sayfası

Hello Charlotte yapımcısı tarafından yapılmış garip ve kısa bir görsel roman. İlginç havası ile farklı karışık bir hikaye sunuyor Müzikleri fena değil, kısa bir oyun olmasına rağmen birçok şarkısı var. Bulmacaları ise genellikle deneme yanılma ile çözülüyor.

Son olarak sizinde tavsiye etmek istediğiniz oyunları veya bu listelerde görmek istediğiniz oyunlar varsa ister yorumlardan ister sosyal medya hesaplarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Keyifli oyunlar dileriz..

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.