Oyun Haberleri

Ghost Of Tsushima’nın Geliştiricisi “Muhteşem Bir Multiplayer Oyun” Üzerinde Çalışıyor

Ghost Of Tsushima'nın geliştiricisi Sucker Punch, kendi tabirleri ile "muhteşem bir multiplayer oyun" için iş ilanı açtı.

Geçen senenin sevilen oyunlarından olan Ghost Of Tsushima’nın yapımcısı olan Sucker Punch, web sitesinde paylaştığı bir iş ilanında Washington ve Bellevue’deki ekipte çalıştırmak için çok oyunculu /ağ programcısı arıyor.

İlanda ise, “Yetenekli çok oyunculu tasarımcı takımımız deneyimleri ile birlikte muhteşem bir oyun üzerinde çalışıyor ve siz de yaratıcılığınız ile bu harika çok oyunculu oyunu hayata geçirmede rol oynayabilirsin.” yazıyor.

İş ilanındaki rolden ve gereksinimlerden birden fazla sonuç çıkabilir; hangi tür çok oyunculu oyun üzerinde çalışıldığı belirtilmemiş bu nedenle projenin PvP, PvE veya co-op mu olup olmayacağını bilmiyoruz. Sunulan diğer tüm ayrıntılar ise standart bir çevrimiçi oyunda da bulunan özellikler.

Bu elbette Sucker Punch’ın yaptığı ilk çok oyunculu oyun olmayacak. Ghost of Tsushima’ya çıkışından kısa bir süre sonra getirmiş oldukları “Efsaneler” adında co-op bir mod vardı. Fakat Ghost Of Tsushima oyununda böyle bir çok oyunculu mod getirilmiş olsa da, Sucker Punch kısa süre önce “Feodal Japonya’da geçen hikayeleri yazma arzusu” olan bir yazar aradığını belirten bir ilan yayınlamıştı. Ama bu iki ilanın Ghost Of Tsushima ile bağlantısı var mı yoksa tamamen farklı yeni bir marka için mi yayınlandı şu anlık bir bilgimiz yok. Ama bildiğimiz bir şey varsa o da Sucker Punch’ın büyük bir proje için adımlar attığı.

 

Kaynak
IGN

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu