Söylenti: God of War: Ragnarok 40 Saatlik Oynanış Sunabilir

Muratcan Ös
Muratcan Ös - Genel Yayın Yönetmeni
1 Dk Okuma Süresi

God of War yaratıcısı David Jaffe, bir videoda duyduğuna göre yeni GoW oyunu olan Ragnarok’un yaklaşık 40 saat civarında süreceğini söyledi.

God of War: Ragnarok’un gerçekten 40 saatlik oynanış içerecek mi?

2018 yapım God of War, önceki oyunlardan en az iki kat daha uzun bir ana hikaye ve oyun severin kendini kaybetmesi için bol miktarda yan içerik ile serideki en uzun oyundu. God of War: Ragnarok‘un ise diğer devam oyunlarıyla aynı şekilde ve hatta daha büyük ve daha iyi olması bekleniyor.

Ragnarok

Yakın zamanda kendi YouTube kanalına video yükleyen David Jaffe, duyduğuna göre Ragnarok’un yaklaşık 40 saatlik bir oynanış sunduğunu ve bunun oyunu %100 bitirmek için olup olmadığını bilmediğini söylüyor. Elbette bunun garanti olmadığını söyleyen geliştirici, en azından şimdiki ekibin bunu amaçladığını duymuş.

2018’deki God of War’un ortalama bitiş süresi 20-25 saat süresindeyken Ragnarok’un bunu neredeyse iki katına çıkarmak istemesi inanılmaz.

Bu makaleyi paylaş
By Muratcan Ös Genel Yayın Yönetmeni
Takip et
İsmim Muratcan Ös. MisteRNOOB'da Genel Yayın Yönetmeni ve Indie divizyonunun lideriyim. Üç seneyi aşkın yazarlıkla uğraşıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir